Sophie Ellis-Bextor zagra koncert w Warszawie


26 października 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Brytyjska piosenkarka zagra jeden koncert w Warszawie w 2017 roku. Wkrótce startuje sprzedaż biletów.

Obdarzona charakterystycznym głosem i wyjątkową urodą wokalistka przyjedzie 8 marca do Warszawy, by promować swój nowy album Familia. Sophie Ellis-Bextor wystąpi w klubie Progresja.

Jej kariera rozpoczęła się wraz z singlem “Groovejet (It This Ain’t Love)” nagranym ze Spillerem – utworem, który stał się jednym z największych tanecznych przebojów początku XXI wieku. Pierwsza płyta Sophie – Read My Lips – przyniosła kolejne międzynarodowe hity – “Music Gets The Best Of Me” i “Murder On The Dancefloor”, które stały się klasykami dance popu. Do największych hitów piosenkarki zaliczają się także utwory “Me And My Imagination”, “Not Giving Up On Love” z Arminem Van Buurenem czy “Can’t Fight This Feeling” z Juniorem Calderą.

W 2014 roku Sophie Ellis-Bextor na albumie Wanderlust zwróciła się w nieco bardziej folkową, akustyczną i mniej taneczną stronę. Nowa płyta Familia utrzymuje obrany dwa lata wcześniej kurs.

Na warszawskim koncercie usłyszycie zarówno nowe utwory wokalistki, jak i doskonale znane przeboje. Jeśli lubicie dobry pop – nie możecie tego przegapić!

Sprzedaż biletów rusza 28 października o godzinie 10.

Sprawdź także:
Sophie Ellis-Bextor znów tanecznie! Nowy singiel “Come With Us”

Brytyjska piosenkarka zagra jeden koncert w Warszawie w 2017 roku. Wkrótce startuje sprzedaż biletów. Obdarzona charakterystycznym głosem i wyjątkową urodą wokalistka przyjedzie 8 marca do Warszawy, by promować swój nowy album Familia. Sophie Ellis-Bextor wystąpi w klubie Progresja. Jej kariera rozpoczęła się wraz z singlem “Groovejet (It This Ain’t Love)” nagranym ze Spillerem – utworem, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →