Sobel wydaje nowy singiel. Gościnnie Tede i Friz?


31 stycznia 2024

Obserwuj nas na instagramie:

Utwór Sierra Papa pojawi się 2 lutego w serwisach streamingowych. Oprócz Sobla w kawałku udzielą się najprawdopodobniej Tede i Friz.

Sobel jak w GTA

Cała wizualna otoczka wokół nadchodzącego powrotu Sobla przypomina trochę uniwersum GTA. Pod koniec grudnia dostaliśmy krótki klip z sugestywną muzyczką i zdjęciami z lotu ptaka, w którym 22-letni wokalista wsiada do starego Opla Kadetta i rusza nocą w miasto.

Czy leci z nami Tede-pilot?

Kilka dni temu pojawiła się kolejna zapowiedź, tym razem z motywem awiacyjnym – widać, a właściwie słychać w nim komunikat pilota (w tej roli Tede), który donosi o „braku sprawności technicznej śmigła” i potrzebuje „absolutnej pewności bezpiecznego lądowania asortymentu bez wad”. Wątek powietrzny kontynuowany był też we wczorajszym poście. Tym razem zamiast TDF-a na zdjęciu obok śmigłowca pojawił się Friz, jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów.

Sierra Papa nadchodzi

O co chodzi? Jak to wszystko zostanie połączone? Czy obaj Friz i Tede będą rapować w utworze, czy pierwszy tylko dostarczy śmigłowiec (oraz zasięgi), a drugi pozostanie w formie skitu? I o czym będzie opowiadał utwór Sierra Papa, którego tytuł zaczerpnięty został z alfabetu lotniczego? Tego dowiemy się już w piątek, 2 lutego.

Utwór Sierra Papa pojawi się 2 lutego w serwisach streamingowych. Oprócz Sobla w kawałku udzielą się najprawdopodobniej Tede i Friz. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Sobel […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →