fot. materiały promocyjne

Sentino z koncertem promującym „ZL4EVER” w Rzeszowie!


03 listopada 2022

Podziel się newsem:

Sentino na swojej powrotnej, promującej ZL4EVER trasie koncertowej po Polsce odwiedzi rzeszowski Aloha Club.

Wielki powrót do Polski

To naprawdę się wydarzyło. Jedno z najważniejszych rapowych wydarzeń tego roku stało się faktem. Sentino wrócił do Polski. Autor hitu Tatuażyk ruszył w trasę po naszym kraju, żeby promować swój ostatni album ZL4EVER. Z racji na popularność hitu Midas, który stał się viralem jeszcze zanim się ukazał, a także singli, takich jak Trójkąt BermudzkiRioLato czy drillowy remix Ostatniej Nocki Macieja Maleńczuka zainicjowany przez Młodego Klaksona, zainteresowanie koncertami Sentino jest ogromne. Następna okazja, żeby zobaczyć jedną z najbardziej barwnych postaci polskiego rapu już 17 listopada, kiedy to Sento pojawi się w Rzeszowie.

Sentino – Midas

Sentino w Aloha Clubie!

Kolejnym miastem, w którym na swojej trasie pojawi się Sentino, jest Rzeszów. Będzie to pierwszy koncert Sebastiana Alvareza w tym mieście. Szykuje się więc prawdziwie historyczne wydarzenie! Patrząc na nagrania z poprzednich występów, możemy spodziewać się zarówno najnowszych hitów, takich jak Midas, czy Lato, ale też starszych utworów, m.in. Zapytaj o mnie czy Vitalyi będących prawdziwą gratką dla starszych fanów rapera. Prawdopodobnie po koncertach w Poznaniu i Bielsku-Białej nikt nie ma co do tego wątpliwości, jednak jak zapewnia organizator:

Koncert jest potwierdzony i odbędzie się na 100%. Będzie do część ogólnopolskiej trasy koncertowej artysty.

Jako support przed Sento zagrają Blaze oraz Alex Mechew. Bramki zostaną otwarte już o 20:00, natomiast start koncertu o godzinie 23. Bilety na rzeszowski koncert Sentino w Aloha Clubie są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Spieszcie się! Pierwsza pula biletów już została wyprzedana.

Sentino na swojej powrotnej, promującej ZL4EVER trasie koncertowej po Polsce odwiedzi rzeszowski Aloha Club. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Wielki powrót do Polski To […]

Kup bilety na koncert Sentino w Rzeszowie!

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →