Seks edukacja, niezwykłe moce, tajemnice… czyli premiery na NETFLIXIE 2019!


08 stycznia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdźcie nowości serialowe na Nowy Rok!

Większość z nas jest uzależniona od seriali. Ale komu to przeszkadza? Na pewno nie nam! Dlatego przygotowaliśmy dla Was krótką listę produkcji, na które czekamy :)

1. Sex Education – 11 stycznia
Nastoletni chłopiec staje się szkolnym seksuologiem i udziela rad innym uczniom. Skąd czerpie tę wiedzę mimo, iż jest prawiczkiem? Od swojej mamy, która jest seksuologiem.

2. STRANGER THINGS – 3, 4 lipca
Co wydarzy się latem 2019 roku u bohaterów serialu “Stranger Things”? Uwaga nie będzie skierowana już tak bardzo na Willu. Pokazane zostaną tajemnicze siły pozostałych bohaterów. Reszta… to totalna niewiadoma!

3. The End of the F***ing World 2, data premiery nieznana

Twórcy serialu postanowili pociągnąć historię dalej, mimo iż widzowie w swoich głowach rozwiązali „tajemnicze” zakończenie. Szczegóły nie są jeszcze znane, ale wiemy, że za scenariusz ponownie odpowiada Charlie Covell. Ciekawi nas bardzo, co wydarzy się w świecie samozwańczego psychopaty i jego dziewczyny.

4. Seria niefortunnych zdarzeń 2, 30 marca

Ciąg dalszy tragicznej historii sierot! Hrabia Olaf wciąż goni za spadkiem dzieciaków. Wioletka, Klaus i Słoneczko będę próbowali przechytrzyć swojego opiekuna na różne sposoby.

Sprawdźcie nowości serialowe na Nowy Rok! Większość z nas jest uzależniona od seriali. Ale komu to przeszkadza? Na pewno nie nam! Dlatego przygotowaliśmy dla Was krótką listę produkcji, na które czekamy :) Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →