Sega Bodega w Polsce. Znamy nową datę


19 września 2020

Podziel się newsem:

Czekacie, aż Sega Bodega pojawi się w Polsce? Mamy dla Was informacje! Sprawdźcie szczegóły!

Sega Bodega to brytyjski producent. Jest również wokalistą, autorem tekstów oraz założycielem labelu Nuxxe. Karierę zaczynał w 2012 roku. Początkowo znany był z remiksów. W 2013 roku ukazała się jego debiutancka EPka 34.

Sega Bodega – Salv Goes To Hollywood

Kolejna, wydana w 2017 roku, EPka Sportswear, przyczyniła się do szybkiego rozwoju kariery muzyka. Wtedy też Sega Bodega zaangażował się w powstanie Nuxxe. Label powstał przy współpracy z Oklou, Coucou Chloe i Shygirl. Wytwórnia, która zrzeszyła wielu twórców muzyki elektronicznej przyczyniła się do rozwoju artystycznego Brytyjczyka. Dzięki niej producent zyskał rozgłos i uznanie.

Sega Bodega – Raising Hell

Najważniejszym wydarzeniem w karierze Segi Bodegi stało się wydanie najlepszej EPki w całym jego dorobku. Solowe wydawnictwo self*care stało się najbardziej znanym ze wszystkich. Producent przedstawił na nim ostateczne brzmienie, które do tej pory było dopracowywane latami. Potwierdził w ten sposób, że nie bez powodu mówi się o nim, jako o jednym z najbardziej kreatywnych artystów młodego pokolenia.

Sega Bodega – U Suck

Sega Bodega w swojej twórczości łączy bogate motywy liryczne z własną produkcją. Ostatnimi czasy zajmował się aranżacją koncertów na żywo. Aktualnie jest rezydentem w Londynie. Jego występy są określane jako hipnotyzujące.

Sega Bodega – 09.04.2021 | Warszawa – bilety

Aktualna sytuacja nie pozwala na odbywanie się dużych imprez masowych. Z tego powodu koncert szkockiego producenta, który miał się odbyć 7 maja 2020 roku, został przeniesiony. Sega Bodega zagra dla Was w Warszawie 9 kwietnia 2021 roku. Koncert będzie miał miejsce w Pogłosie. Bilety nadal możecie kupić na stronie Biletomat.pl.

Czekacie, aż Sega Bodega pojawi się w Polsce? Mamy dla Was informacje! Sprawdźcie szczegóły! Sega Bodega to brytyjski producent. Jest również wokalistą, autorem tekstów oraz założycielem labelu Nuxxe. Karierę zaczynał w 2012 roku. Początkowo znany był z remiksów. W 2013 roku ukazała się jego debiutancka EPka 34. Sega Bodega – Salv Goes To Hollywood Kolejna, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sega Bodega - 09.04.2021 | Pogłos, Warszawa

Biletomat.pl
45 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.