SeaZone Music & Conference: Debiuty, nowe brzmienia i zagraniczne gwiazdy na festiwalu w Sopocie!

Rytmy.pl
17 maja 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

W drugi weekend czerwca cały Sopot wybrzmi nowymi dźwiękami najciekawiej zapowiadających się artystów oraz projektów muzycznych z Polski i zagranicy. 

Już 8 czerwca rusza SeaZone Music & Conference w Sopocie, którego ważną częścią będzie SeaZone Showcase – dwudniowe święto muzyki, podczas którego zaprezentują się wschodzące gwiazdy europejskiej sceny, a znani i lubiani pochwalą się nieprezentowanym wcześniej materiałem.

9 i 10 czerwca w kilkunastu sopockich lokalizacjach wystąpią na żywo tacy artyści, jak Low Roar, O.S.T.R. Daria Zawiałow, Bownik, Coals, Rosalie., BeMy czy Lilly Hates Roses. Seazone Showcase Festiwal nie zakłada bowiem żadnych ograniczeń gatunkowych, dlatego w programie znalazło się miejsce zarówno na dobrą elektronikę, jak i hip hop oraz alternatywne, gitarowe brzmienia.

Fanów elektroniki zapewne zainteresuje nowy projekt Macieja „Stendka” Wojcieszkiewicza LASY oraz autorski materiał A_GIM’a, znanego m.in. z Nervów czy Őszibarack. W programie nie zabrakło też kultowej trójmiejskiej grupy Dick4Dick.

Poza ciekawymi propozycjami z rodzimej sceny na festiwalu pojawią się też zagraniczni artyści. Będzie można posłuchać brytyjskiego indie rocka (The Curious Incident), belgijskiego electro-popu (Joy Wellboy) oraz najciekawszych brzmień z Estonii.

Seazone Showcase Festiwal odbędzie się w dniach 9-10 czerwca i jest częścią Seazone Music & Conference, na której poza koncertami odbędą się warsztaty i panele dla ludzi z branży muzycznej i eventowej. Bilety na imprezę można kupić na stronie Biletomat.pl.

 

 

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.