SeaZone Music & Conference: Debiuty, nowe brzmienia i zagraniczne gwiazdy na festiwalu w Sopocie!

Obserwuj nas na instagramie:

W drugi weekend czerwca cały Sopot wybrzmi nowymi dźwiękami najciekawiej zapowiadających się artystów oraz projektów muzycznych z Polski i zagranicy. 

Już 8 czerwca rusza SeaZone Music & Conference w Sopocie, którego ważną częścią będzie SeaZone Showcase – dwudniowe święto muzyki, podczas którego zaprezentują się wschodzące gwiazdy europejskiej sceny, a znani i lubiani pochwalą się nieprezentowanym wcześniej materiałem.

9 i 10 czerwca w kilkunastu sopockich lokalizacjach wystąpią na żywo tacy artyści, jak Low Roar, O.S.T.R. Daria Zawiałow, Bownik, Coals, Rosalie., BeMy czy Lilly Hates Roses. Seazone Showcase Festiwal nie zakłada bowiem żadnych ograniczeń gatunkowych, dlatego w programie znalazło się miejsce zarówno na dobrą elektronikę, jak i hip hop oraz alternatywne, gitarowe brzmienia.

Fanów elektroniki zapewne zainteresuje nowy projekt Macieja „Stendka” Wojcieszkiewicza LASY oraz autorski materiał A_GIM’a, znanego m.in. z Nervów czy Őszibarack. W programie nie zabrakło też kultowej trójmiejskiej grupy Dick4Dick.

Poza ciekawymi propozycjami z rodzimej sceny na festiwalu pojawią się też zagraniczni artyści. Będzie można posłuchać brytyjskiego indie rocka (The Curious Incident), belgijskiego electro-popu (Joy Wellboy) oraz najciekawszych brzmień z Estonii.

Seazone Showcase Festiwal odbędzie się w dniach 9-10 czerwca i jest częścią Seazone Music & Conference, na której poza koncertami odbędą się warsztaty i panele dla ludzi z branży muzycznej i eventowej. Bilety na imprezę można kupić na stronie Biletomat.pl.

 

 

W drugi weekend czerwca cały Sopot wybrzmi nowymi dźwiękami najciekawiej zapowiadających się artystów oraz projektów muzycznych z Polski i zagranicy.  Już 8 czerwca rusza SeaZone Music & Conference w Sopocie, którego ważną częścią będzie SeaZone Showcase – dwudniowe święto muzyki, podczas którego zaprezentują się wschodzące gwiazdy europejskiej sceny, a znani i lubiani pochwalą się nieprezentowanym wcześniej materiałem. Zobacz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →