Sampha zagra w listopadzie w Hybrydach


27 września 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Sampha to artysta dobrze znany z gościnnych występów u takich twórców jak Kanye West, Frank Ocean, Jessie Ware czy SBTRKT. Teraz Brytyjczyk wreszcie wydaje solowy materiał i przyjeżdża do Polski.

Sampha kontynuuje neo soulowe tradycje, krzyżując je z nowoczesną elektroniką. Rozpoznawalność zapewniły mu liczne featuringi – do tej pory ukazały się zaledwie dwie EP-ki Samphy. Data debiutanckiego albumu Process ciągle trzymana jest przez muzyka w tajemnicy. Listopadowy, kameralny koncert w Warszawie będzie okazją, żeby usłyszeć premierowo nowy materiał.

Sampha zagra w Hybrydach 10 listopada. Nie znamy jeszcze sen biletów na to wydarzenie, ale na pewno warto już się za nimi rozglądać, bo jak pokazał przypadek Flume – bilety na koncerty debiutantów z półki “nowe brzmienia” rozchodzą się błyskawicznie.

Sprawdź także:
Skepta zdobywa Mercury Prize! Najwięcej głosów na The 1975

Sampha to artysta dobrze znany z gościnnych występów u takich twórców jak Kanye West, Frank Ocean, Jessie Ware czy SBTRKT. Teraz Brytyjczyk wreszcie wydaje solowy materiał i przyjeżdża do Polski. Sampha kontynuuje neo soulowe tradycje, krzyżując je z nowoczesną elektroniką. Rozpoznawalność zapewniły mu liczne featuringi – do tej pory ukazały się zaledwie dwie EP-ki Samphy. […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →