kadr z wykonania na żywo utworu „Getting Started”

Sam Fender się nie zatrzymuje. Wydawnictwo koncertowe tuż-tuż, ale pojawił się również nowy, nieznany utwór


25 października 2022

Podziel się newsem:

Sam Fender opublikował nowy utwór, który promuje jego pierwszy koncertowy album. Bardzo obszerne wydawnictwo ukaże się już wkrótce.

Sam Fender idzie jak burza

Sam Fender robi w Wielkiej Brytanii absolutną furorę, regularnie wyprzedając tam trasy koncertowe (halo, polskie agencje bookingowe!). Nic więc dziwnego, że artysta kuje żelazo, póki gorące. Muzyk już jakiś czas temu zapowiedział wydanie swojego pierwszego koncertowego albumu, który będzie jednocześnie częścią wersji deluxe ubiegłorocznego krążka Seventeen Going Under. I trzeba przyznać, że jak deluxe, to deluxe. Na wydawnictwie znajdzie się aż dziesięć dodatkowych kawałków. Sporo, a nie zapominajmy jeszcze o zapisie koncertu, który Sam Fender zagrał latem w londyńskim Finsbury Park. Na scenie wystąpili wówczas również: Fontaines D.C., Decklan McKenna i Beabadoobee. Tracklista obszernego Seventeen Going Under Live Deluxe prezentuje się imponująco:

 1. Seventeen Going Under
 2. Getting Started
 3. Aye
 4. Get You Down
 5. Long Way Off
 6. Spit Of You
 7. Last To Make It Home
 8. The Leveller
 9. Mantra
 10. Paradigms
 11. The Dying Light

Bonus tracks:

 1. Better Of Me
 2. Pretending That You Are Dead
 3. Angel In Lothian
 4. Good Company (Live)
 5. Poltergeists
 6. Howdon Aldi Death Queue
 7. The Kitchen (Live)
 8. Alright
 9. Wild Grey Ocean
 10. Little Bull Of Blithe

Live At Finsbury Park

 1. Will We Talk?
 2. Getting Started
 3. Dead Boys
 4. Mantra
 5. Better Of Me
 6. The Borders
 7. Spice
 8. Howdon Aldi Death Queue
 9. Get You Down
 10. Spit Of You
 11. Alright
 12. Play God
 13. The Dying Light
 14. Saturday
 15. Seventeen Going Under
 16. Hypersonic Missiles

Wydawnictwo ujrzy światło dzienne 9 grudnia 2022 roku, a powolne podgrzewanie atmosfery Sam Fender rozpoczął jednym z dodatkowych utworów – Wild Grey Ocean.

Sam Fender – Wild Grey Ocean

Z problemami zmagają się wszyscy

Artysta jakiś czas temu zapowiedział odwołanie kilku koncertów w Stanach Zjednoczonych, ze względu na swoje zdrowie psychiczne.

Zalatuje nieco hipokryzją, kiedy poruszam sprawy dotyczące zdrowia psychicznego, zachęcam do rozmawiania o nim, piszę piosenki, a sam o nie nie dbam. Przez ostatni rok mocno się zaniedbałem i nie wziąłem w swoje ręce naprawiania pewnych rzeczy, które negatywnie na mnie wpłynęły. Niemożliwe jest, aby robić to w trasie, a udawanie bycia szczęśliwym i zdrowym jest męczące. Moi przyjaciele i koledzy od jakiegoś czasu się o mnie martwili. Nie polepszy mi się, jeśli sam nad tym nie popracuję

– pisał we wrześniu Sam Fender.

O takich problemach mówi się coraz głośniej. Warto przypomnieć, że chociażby Justin Lockey z zespołu Editors nie brał udziału w letnich koncertach zespołu, a swoją światową trasę koncertową odwołał Shawn Mendes, który miał wystąpić w Polsce w czerwcu 2023 roku.

Sam Fender opublikował nowy utwór, który promuje jego pierwszy koncertowy album. Bardzo obszerne wydawnictwo ukaże się już wkrótce. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Sam […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →