Rychu Peja działa już 30 lat pod szyldem SLUMS ATTACK. Będzie jubileuszowy koncert!


19 lipca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

11 listopada 2023 roku w Poznaniu dojdzie do niezwykłego wydarzenia – a wszystko z okazji 30-lecia działalności Rycha Peji pod szyldem SLUMS ATTACK. Bilety są już w sprzedaży!

Mocna selekcja i wielkie święto

Co wydarzy się jesienią na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich? Przekrój działalności Peja/Slums Attack na przestrzeni trzech dekad zostanie ponownie poddany mocnej selekcji. Wszystko po to, aby fani doświadczyli wielkiego muzycznego święta i ucztowali wraz z wykonawcami.

Nie lada wyzwanie

Nie obędzie się bez zaproszonych gości, którzy dopełnią rodzinny charakter imprezy i oddadzą ducha ekipy oraz zarysują historyczne tło wydarzeń. Ta impreza jest równie ważna dla samego artysty, którzy staje przed nie lada wyzwaniem – od ostatniego koncertowego podsumowania jego kariery minęło już 5 lat, a kolejna impreza musi ewoluować. Największe hity składu zostaną więc zagrane w mocnych aranżacjach i w zaskakujących konfiguracjach.

Będzie wielu gości. Fajnych gości. Miłych gości. Serdecznych gości. Szanowanych gości. Będę też ja

– zachęcał ostatnio do udziału w koncercie Rychu Peja.

Kup bilet na koncert PEJA/SLUMS ATTACK z okazji 30-lecia

Specjalny jubileuszowy koncert z okazji 30-lecia Peja/Slums Attack odbędzie się 11 listopada 2023 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Ruszyła już sprzedaż biletów w ramach pierwszej puli. Dostępne są też bilety MEET & GREET VIP. Wszystkie kupicie na stronie Biletomat.pl. Pamiętajcie, że możecie również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów.

Peja jubileusz

11 listopada 2023 roku w Poznaniu dojdzie do niezwykłego wydarzenia – a wszystko z okazji 30-lecia działalności Rycha Peji pod szyldem SLUMS ATTACK. Bilety są już w sprzedaży! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →