Ruszyła sprzedaż biletów na Jarocin Festiwal 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Jarocin Festiwal 2019 odbędzie się w sobotę i niedzielę – 13 i 14 lipca. Jego integralną częścią będą Jarocińskie Rytmy Młodych.

Tegoroczny, dwudniowy Jarocin Festiwal, zgodnie z oczekiwaniami zarówno mieszkańców, jak i gości festiwalowych, powróci na ulicę Maratońską w Jarocinie.​​ Jego ważną częścią będzie konkurs dla młodych, obiecujących artystów, mający swoje korzenie jeszcze w latach 70-tych XX wieku.

Sobotnia część festiwalu obejmie koncerty laureatów Jarocińskich Rytmów Młodych, których wcześniej – podczas koncertów eliminacyjnych w Spichlerzu Polskiego Rocka, wybierze komisja konkursowa pod przewodnictwem Marka Piekarczyka.

Pierwszego dnia festiwalu zaplanowano też dwa jubileusze artystów: 30-lecie Renaty Przemyk i 25-lecie zespołu Sebastian Riedel & Cree. Specjalny projekt zaprezentuje także szef jury JRM – Marek Piekarczyk, któremu towarzyszyć będą: Mateusz Ziółko i Ukeje. Pierwszego dnia festiwalu w Jarocinie wystąpi również Sidney Polak.

W niedzielę na scenie pojawi się legenda polskiej muzyki–zespół Dżem, który w tym roku świętuje jubileusz 40-lecia działalności. W części niedzielnego widowiska poświęconego 25-rocznicy śmierci Ryszarda Riedla – zagra nie tylko Dżem i syn legendarnego wokalisty -Sebastian Riedel. Na scenie zobaczymy także takich artystów jak: Marek Piekarczyk, Róże Europy, Happysad, Lemon, Mrozu, Tabu, Grubson, Marcelina. Niedzielny koncert zakończy projekt True Colors Band & DJ Live.

Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na jarociński festiwal. Bilety na pojedyncze dni i karnety znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Jarocin Festiwal 2019 odbędzie się w sobotę i niedzielę – 13 i 14 lipca. Jego integralną częścią będą Jarocińskie Rytmy Młodych. Tegoroczny, dwudniowy Jarocin Festiwal, zgodnie z oczekiwaniami zarówno mieszkańców, jak i gości festiwalowych, powróci na ulicę Maratońską w Jarocinie.​​ Jego ważną częścią będzie konkurs dla młodych, obiecujących artystów, mający swoje korzenie jeszcze w latach […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →