instagram Russella Crowe'a

Russell Crowe i RZA wykonali wspólny utwór

Obserwuj nas na instagramie:

RZA dołączył na scenie do zespołu The Gentleman Barbers podczas ich koncertu w Sydney. Frontmanem zespołu jest znany aktor, Russell Crowe.

Niespodziewane połączenie

Postawienie obok siebie Russella Crowe’a i RZY brzmi jak coś, co wydarzyło się w totalnie abstrakcyjnym śnie po obejrzeniu Gladiatora i uprzednim słuchaniu cały dzień Wu-Tang Clanu. Czasem jednak rzeczywistość potrafi być niemniej abstrakcyjna niż sny. Bowiem obaj panowie faktycznie spotkali się razem na scenie. Miało to miejsce podczas koncertu zespołu The Gentleman Barbers, którego wokalistą jest Russell Crowe. Podczas występu w Sydney na scenę dołączył do nich RZA i wykonali wspólnie utwór Let Your Light Shine, który, choć oryginalnie został wydany bez zwrotki członka Wu-Tang Clanu, najwyraźniej się jej doczekał. Nagranie z tego niecodziennego występu znajdziecie poniżej.

Russell Crowe i RZA wspólnie na scenie

Russell Crowe zazdrosny o nowego Gladiatora

Ostatnio o Russellu Crowe zrobiło się głośno gdy wypowiadał się na temat nowego Gladiatora. Przyznał, że jest nieco zazdrosny o osoby, które będą mogły wziąć udział w tym przedsięwzięciu:

Jedyną rzeczą, którą naprawdę czuję w związku z tą informacją, jest lekka zazdrość. Gdy kręciliśmy pierwszego „Gladiatora” byłem znacznie młodszy i było to ogromne doświadczenie w moim życiu. To było coś, co naprawdę zmieniło moje życie. Zmieniło sposób, w jaki ludzie postrzegali mnie i to, co robię. Miałem szczęście być zaangażowany w wiele dużych filmów, ale to „Gladiator” był kluczowy. Zrobiliśmy ten film w 1999 roku, a mamy teraz 2023 rok i gwarantuję ci, że gdzieś na świecie dziś wieczorem Gladiator będzie pokazywany w telewizji w godzinach najlepszej oglądalności. Nie każdy film gwarantuje aktorowi taką długowieczność, więc oczywiście zajmuje on specjalne miejsce w moim sercu.

– Russell Crowe dla „Collidera”.

Więcej na temat sequelu legendarnego filmu przeczytacie tutaj.

RZA dołączył na scenie do zespołu The Gentleman Barbers podczas ich koncertu w Sydney. Frontmanem zespołu jest znany aktor, Russell Crowe. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Niespodziewane połączenie Postawienie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →