materiały prasowe

Russ wkrótce zatrzęsie globem w Warszawie


29 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Jeden z najbardziej obiecujących nawijaczy ostatnich lat, Russ, zagra w końcu koncert w Polsce. Amerykanin pojawi się w Warszawie w ramach trasy koncertowej Shake The Globe Tour 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety.

Russ odwiedzi Warszawę. Sprawdź, gdzie znajdziesz bilety

Po miesiącach oczekiwań Russ nareszcie pojawi się w stolicy naszego kraju. Amerykański raper i producent zagra koncert w ramach trasy Shake The Globe Tour 2022 w warszawskim klubie Palladium przy ul. Złotej 9. Impreza odbędzie się w sobotę 10 września, a start zaplanowano na 20:00. Organizatorem wydarzenia jest BIG Idea.

Zobacz: Russ i Ed Sheeran łączą siły. Duet oddaje hołd Jamalowi Edwardsowi

Wejściówki na koncert Russa w Warszawie znajdziecie na Biletomat.pl. W sprzedaży jest dostępna obecnie druga pula, dzięki czemu możecie kupić bilety w niższej cenie. Promocja trwa do dnia poprzedzającego występ rapera, więc lepiej się pospieszcie!

W ramach wspomnianej trasy Russ odwiedzi ponad pięćdziesiąt miast na całym świecie. Shake The Globe Tour 2022 wystartowała w marcu razem z występami w Australii, po czym artysta ruszył do Nowej Zelandii, a następnie Ameryki Północnej. Tam przede wszystkim koncertował w Stanach Zjednoczonych. W sierpniu ruszył do Europy, gdzie zostanie do 6 października. Wówczas zakończy Shake The Globe Tour 2022, dając show w Londynie.

Dyskografia Russa robi wrażenie

Russ w swoim dorobku ma już kilkanaście płyt, z czego ponad dziesięć wydawał podziemnie, oddając je słuchaczom kompletnie za darmo. W 2017 roku nakładem Columbia Records wydał debiut Ther’s Really a Wolf, po czym jego kariera zaczęła nabierać tempa.

Obecnie jego dyskografię zamyka CHOMP 2, sequel bardzo dobrze przyjętej EP-ki z 2020 roku, na której wystąpili m.in. DJ Premier, Ab-Soul i Busta Rhymes. Na CHOMP 2 Preemo również wziął udział, a oprócz niego usłyszeliśmy także Snoop Dogga, Big Seana, Ghostface’a Killah i wiele innych gwiazd.

Russ – CHOMP 2 – odsłuch albumu

Jeden z najbardziej obiecujących nawijaczy ostatnich lat, Russ, zagra w końcu koncert w Polsce. Amerykanin pojawi się w Warszawie w ramach trasy koncertowej Shake The Globe Tour 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni […]

Russ 10.09.2022 Warszawa

Biletomat.pl
89 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →