Romantyczni Die Antwoord? Tak mówią o swojej nowej płycie

Obserwuj nas na instagramie:

Nowy album Die Antwoord ukaże się we wrześniu. Jest już pierwszy singiel z Mount Ninji & Da Nice Time Kid.

Pracę nad swoim czwartym albumem Die Antwoord rozpoczęli dwa lata temu. 16 września nowa płyta trafi na półki. Gdy zespół rozpoczynał pracę nad krążkiem, który miał się wtedy nazywać RATS RULE, utwory były szorstkie i mroczne.

“W życiu są zwycięzcy i przegrani, a my jesteśmy jeden poziom poniżej przegranych w tym popowym świecie” – mówili artyści.

Z biegiem prac album stał się jednak bardziej… “wrażliwy, a czasem nawet słodki i romantyczny”, a to dlatego, że Die Antwoord uznali jednak, że ich czas nadchodzi i wkrótce przejmą wszystko. Mówią też coś, że “Musisz iść dalej, a kiedy się tego najmniej spodziewasz, okazuje się, że się udało”, ale brzmi to już trochę jak mądrość Paulo Coelho. Popatrzcie lepiej na tę mistrzowską okładkę!

Die-Antwoord-Mount-Ninji-and-da-Nice-Time-Kid-2016-2480x2840

Taco Hemingway rzucił EP-kę z zaskoczenia. Ściągajcie WOSK za free i na legalu

 

Nowy album Die Antwoord ukaże się we wrześniu. Jest już pierwszy singiel z Mount Ninji & Da Nice Time Kid. Pracę nad swoim czwartym albumem Die Antwoord rozpoczęli dwa lata temu. 16 września nowa płyta trafi na półki. Gdy zespół rozpoczynał pracę nad krążkiem, który miał się wtedy nazywać RATS RULE, utwory były szorstkie i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →