To jednak nie koniec Die Antwoord?


12 września 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Ninja ogłosił, że Die Antwoord rozwiąże się we wrześniu 2017 roku, po koncercie w Museum of Contemporary Modern Art Africa. Yolandi jednak zaprzecza tym słowom.

“To już koniec. Czuję się z tym pięknie. Nie boję się końca. Jestem Ninja. Nie boję się śmierci” – powiedział dla Exclaim! Ninja, komentując decyzję o rozwiązaniu zespołu.

Informacji o rozwiązaniu zespołu zaprzeczyła jednak Yolandi, która na Twitterze napisała, że dziennikarz Exclaim! przekręcił słowa Ninjy. Dodała jednak, że w przyszłym roku Die Antwoord wydadzą swój piąty, finalny album, ale że to nie oznacza, że zespół następnie się rozwiąże.

Południowoafrykańską grupę Die Antwoord założyli w 2008 roku Ninja, Yolandi Visser i DJ Hi-Tek. Zespół wydał do tej pory trzy płyty – czwarta Mount Ninji and Da Nice Time Kid ukaże się 16 września.

Według informacji cytowanych za Exclaim!, rok po jej premierze zespół, który już w 2010 roku zapowiadał, że po wydaniu pięciu płyt i pięciu filmów zniknie, miał rozwiązać się po show w Museum of Contemporary Modern Art Africa w Cape Town. W przyszłym roku Die Antwoord prawdopodobnie wydadzą film zatytułowany South African Ninja.

“Zaczęliśmy pisać scenariusz do tego filmu jeszcze zanim powstało Die Antwoord. Był tłem do wszystkich naszych pomysłów, które wywodzą się właśnie z tego filmu” – opowiada Ninja. Południowoafrykański film gangsterski, w którym występują afrykańscy ninja – tak założyciel Die Antwoord określa jego gatunek.

“Wszystko w tym filmie jest fikcyjne, ale jest mocne i surowe oraz ma jakieś odniesienie do naszego życia, surrealistycznie ze wszystkim się łączy” – mówi Ninja.

Die Antwoord wydali także nowy utwór “FAT FADED FUCK FACE”, którego możecie posłuchać poniżej.

Sprawdź także:
Romantyczni Die Antwoord? Tak mówią o swojej nowej płycie

Ninja ogłosił, że Die Antwoord rozwiąże się we wrześniu 2017 roku, po koncercie w Museum of Contemporary Modern Art Africa. Yolandi jednak zaprzecza tym słowom. “To już koniec. Czuję się z tym pięknie. Nie boję się końca. Jestem Ninja. Nie boję się śmierci” – powiedział dla Exclaim! Ninja, komentując decyzję o rozwiązaniu zespołu. Zobacz także […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →