Daniel Brühl w serialu „Alienista”/ Macaulay Culkin w serialu „Prawi Gemstonowie”

Daniel Brühl i Macaulay Culkin w obsadzie filmu o pandemii zabijającej najbogatszych

Podziel się newsem:

Daniel Brühl i Macaulay Culkin dołączyli do obsady filmu Rich Flu, który opowie o pandemii nieznanej choroby, która zabija najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi na świecie.

Rich Flu: o nieznanej chorobie, która zabija najbogatszych

Reżyserem thrillera Rich Flu jest Galder Gaztelu-Urratia (odpowiedzialny za film Platforma z 2019 roku). Autorami scenariusza są Gaztelu-Urrutia, Pedro Rivero David Desola i Sam Steiner. Główną rolę w filmie zagra nominowana do Oscara Rosamund Pike (Zaginiona dziewczyna, O wszystko zadbam, Skłodowska), a zdjęcia mają ruszyć jesienią.

Według najnowszych informacji w filmie zobaczymy także Daniela Brühla, znanego chociażby z Alienisty i Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów, oraz Macaulaya Culkina, który zasłynął dzięki roli w Kevinie samym w domu.

Daniel Brühl i Macaulay Culkin w filmie Rich Flu
Daniel Brühl w serialu Alienista
Daniel Brühl i Macaulay Culkin w filmie Rich Flu
Macaulay Culkin w serialu Prawi Gemstonowie

O czym opowie Rich Flu? Fabuła będzie się opierać na globalnej pandemii nieznanej choroby, która zabija najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi na świecie. Najpierw wirus atakuje miliarderów, potem multimilionerów, stopniowo zabijając coraz mniej zamożne osoby. Nikt nie wie, jak zatrzymać rozprzestrzenianie się choroby, a zamożni ludzie próbują zalać rynek swoimi aktywami, których nikt już nie chce skupować. Film ma pokazać, jak daleko można posunąć się, by uratować życie w czasach, kiedy bogactwo, które dotąd świadczyło o wartości i pozycji w społeczeństwie, stało się czymś niepożądanym.


W ostatnim czasie Daniela Brühla mogliśmy zobaczyć w filmie King’s Man: Pierwsza misja i serialu Falcon i Zimowy Żołnierz. Z kolei Macaulay Culkin wystąpił niedawno w serialu HBO Prawi Gemstonowie.

Daniel Brühl i Macaulay Culkin dołączyli do obsady filmu Rich Flu, który opowie o pandemii nieznanej choroby, która zabija najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi na świecie. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →