kadr z klipu do „Adieu” Rammsteinu

Rammstein z nowym teledyskiem. „Adieu” to produkcja niczym z Hollywood


25 listopada 2022

Podziel się newsem:

Rammstein wciąż promuje swój ostatni krążek Zeit. Przyszedł czas na klip do Adieu, stworzony w iście hollywoodzkim stylu.

Klip jak film sensacyjny

O tym, że Rammstein potrafi tworzyć ciekawe klipy, nie trzeba przekonywać nikogo, kto choć minimalnie śledzi ich karierę. Niemieccy wykonawcy industrial metalu wielokrotnie budzili kontrowersje i wręcz szokowali obrazkami do swoich utworów. Przy okazji promocji płyty Zeit po raz kolejny postawili na bardzo mocno wyróżniające się klipy. Do sieci właśnie trafiło wideo do utworu Adieu, zamykającego album. Kinowy, prawie dziewięciominutowy klip został wyreżyserowany przez Spectera Berlina i wyprodukowany przez studio Dissidence. Udział wzięli w nim wszyscy członkowie RammsteinChristoph „Doom” Schneider, „Doktor” Christian Lorenz, Oliver Riedl, Paul Landers, Richard Z. Kruspe i Till Lindemann. Obrazek do Adieu rodem z kina akcji znajdziecie poniżej:

Rammstein – Adieu

Rammstein vs Viagogo

Jakiś czas temu niemiecki zespół poszedł na wojnę z resellerami. Wnieśli o zakaz sprzedaży biletów przez platformę Viagogo na ich przyszłoroczną europejską trasę koncertową. Legendy sceny metalowej chcą w ten sposób walczyć z nieuczciwością i chronić swoich fanów, gdyż zakup biletów z takich serwisów często wiąże się z wyższą ceną za wejściówkę na koncert lub po prostu oszustwem. Rammstein wygrali proces, mając podparcie w zmianach w niemieckim prawie, mocno zaostrzających prawo konsumenckie. Od teraz bilety na ich koncerty będą dostępne jedynie na stronie Eventim. Prawnik zespołu w następujący sposób mówił o decyzji podjętej przez jego klientów:

Kupujący często nie zdają sobie sprawy, że nie kupują biletów od organizatora, tylko z drugiej ręki. Ustawodawca na szczęście zwrócił na to uwagę i odpowiednio zareagował. Cieszymy się, że sąd rejonowy w Hamburgu podziela nasze zdanie i stale reaguje na naruszenia nowego prawa.

Warto przypomnieć, że nie jest to pierwszy raz, kiedy Rammstein pozywa portal Viagogo. Podobne wydarzenia miały miejsce w 2018 roku i dotyczyły stadionowej trasy niemieckiej grupy. Wówczas sąd w Hamburgu także orzekł na korzyść zespołu.

Rammstein wciąż promuje swój ostatni krążek Zeit. Przyszedł czas na klip do Adieu, stworzony w iście hollywoodzkim stylu. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Klip […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →