R.O x Konoba z nowym klipem. Jesienią zagrają 5 koncertów w Polsce


09 października 2019

Podziel się newsem:

Belgijski duet R.O x Konoba podzielił się klipem do utworu I Need You With Me, który znalazł się na ich najnowszej płycie – 10. Jesienią będzie można ich posłuchać na żywo na pięciu koncertach w Polsce.

Reklama

R.O x Konoba to belgijski duet producencki. Swoją współpracę rozpoczęli od utworu On Your Knees, który do tej pory ma ponad 30 milionów wyświetleń na YouTube. Ich twórczość, często porównywana do takich artystów jak Chet Faker, Flume czy Odesza, przyniosła im szeroki rozgłos na europejskiej scenie.

Na początku maja premierę miał ich debiutancki album 10, będący zapisem blisko rocznej podróży zespołu wokół globu. W każdym z odwiedzonych państw zespół nagrał utwór inspirowany danym miejscem i kolorytem lokalnej sceny artystycznej. Całość składa się na 10 numerów nagranych min. w Japonii, Australii, Gruzji, Niemczech czy Polsce.

R.O x Konoba – I Need You With Me

Do sieci trafił ich nowy klip do kolejnego singla – I Need You With Me. Nowy teledysk to zapis koncertowych wspomnień z ostatnich miesięcy, który wydaje się bardzo dobrze oddawać energię i atmosferę panującą podczas występów duetu na żywo, a także zdradza trochę backstage’owych szczegółów. Zobaczcie:

R.O x Konoba w Polsce – bilety

Po udanych koncertach w ramach festiwalu Spring Break i Open’er, R.O x Konoba powracają do Polski, aby zaprezentować materiał z projektu 10 na pięciu koncertach. Sprawdźcie, gdzie zagrają:

29.10. – Sopot, Sfinks700
30.10. – Warszawa, Miłość
05.11. – Wrocław, Stary Klasztor
06.11. – Poznań, Próżność
07.11. – Toruń, NRD Klub

Bilety na wszystkie koncerty duetu w Polsce są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Belgijski duet R.O x Konoba podzielił się klipem do utworu I Need You With Me, który znalazł się na ich najnowszej płycie – 10. Jesienią będzie można ich posłuchać na żywo na pięciu koncertach w Polsce. R.O x Konoba to belgijski duet producencki. Swoją współpracę rozpoczęli od utworu On Your Knees, który do tej pory […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

R.O x Konoba - Sopot, Warszawa, Wrocław, Poznań, Toruń

Biletomat.pl
od 35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.