Quebonafide dołącza do line up’u Jarocin Festiwal 2018! Zabierze ze sobą Taco?


26 marca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Takie rzeczy na tegorocznym Jarocinie!

Jarocin Festiwal totalnie zmienia swoje oblicze. Teraz to już nie tylko “punk’s not dead” i “sex, drugs & rock’n’roll”. W tym roku muzycznie Jarocin Festiwal zapowiada się naprawdę dobrze i bardzo różnorodnie! Poza mocnym graniem będzie hip hop, jazz, alternatywa, największe gwiazdy, znane nazwiska, ambitna muza itd., itp. Po prostu – na bogato!

Tym bardziej, że organizatorzy ogłosili właśnie, że do line up’u Jarocin Festiwal 2018 dołącza Quebonafide!!! Ciekawe, czy zabierze ze sobą Taco Hemingwaya. ;)

A nawet jeśli nie, to i tak Quebonafide na Jarocin Festiwal 2018 pojawi się w doborowym towarzystwie. Na scenie poza raperem pojawią się m.inWojtek Mazolewski, Pussy Riot, Public Image Ltd, Kortez, Hańba!, BISZ & B.O.K, KęKę, Pablopavo i Ludziki, Coma, Marek Dyjak, Daria Zawiałow, The Dumplings, BOKKA, Entropia, ROGI, In Twilight’s Embrace, Lovte, Obsidian Mantra.

Oni wszyscy zagrają na tegorocznym Jarocinie między 13 a 15 lipca. :)

Takie rzeczy na tegorocznym Jarocinie! Jarocin Festiwal totalnie zmienia swoje oblicze. Teraz to już nie tylko “punk’s not dead” i “sex, drugs & rock’n’roll”. W tym roku muzycznie Jarocin Festiwal zapowiada się naprawdę dobrze i bardzo różnorodnie! Poza mocnym graniem będzie hip hop, jazz, alternatywa, największe gwiazdy, znane nazwiska, ambitna muza itd., itp. Po prostu […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →