fot. Last.fm

Punk w Plenerze powraca na pełnej! Weźcie udział w tym charakterystycznym wydarzeniu


22 lipca 2022

Podziel się newsem:

Punk w Plenerze powraca, by po raz kolejny zrzeszyć fanów mocnych i nieokiełznanych brzmień. To wydarzenie, którego nie możecie przegapić!

Punk po raz kolejny powróci w festiwalowym wydaniu

To lato nie będzie gorsze! Tak jak poprzednio, w tym roku również spotykamy się w plenerze. Tegoroczne wydarzenie na ten moment maluje się naprawdę zachęcająco, bowiem oprócz koncertów polskich artystów nie zabraknie również zagranicznych akcentów. Punkowe Lato w Plenerze 2022 uważamy za (prawie) otwarte! Gotowi więc na porcję muzycznych wrażeń? Łapcie bilety, póki gorące!

Przeczytaj także: Daði Freyr w Polsce! Wokalista wystąpi w Poznaniu już w lipcu tego roku

The Analogs
The Analogs/ fot. Oldschool records

Tegoroczny Punk w Plenerze zawita w tym roku do Warszawy. Już za niecały miesiąc – 13 sierpniaLetnia Scena Progresji spłynie punkowymi brzmieniami, które okupią ją w całości. Na wydarzeniu zagrają dla Was znane zespoły, które w cudownym klimacie oferującym nam ogromną scenę, promienie letniego słońca, a także zimne piwo, umilą Wam przebieg tego minifestiwalu. Jeśli nie czujecie się jeszcze zachęceni, to koniecznie sprawdźcie prezentujący się na ten moment line-up, bo naprawdę jest w czym wybierać!

THE ANALOGS – Dzieciaki Atakujące Policję (2013), posłuchaj!

Jak dotąd wiemy, że do stolicy zjadą tacy artyści jak: Booze & Glory, Włochaty, The Analogs, Sexbomba, WC, a pamiętajcie, że to jeszcze nie wszystko! Wkrótce do składu dołączą kolejni uznani wykonawcy. Szykuje się zatem coś naprawdę wyjątkowego dla wszystkich tych, którzy lubią głośne i melodyjne granie, któremu nie brakuje pazura!

Kup bilety na Punk w Plenerze!

Jeśli więc jesteście zainteresowani i udało mi się Was przekonać samą ideą zbliżającego się wydarzenia, to koniecznie złapcie swoje bilety, które już teraz dostaniecie na stronie Biletomat.pl.

Punk w Plenerze powraca, by po raz kolejny zrzeszyć fanów mocnych i nieokiełznanych brzmień. To wydarzenie, którego nie możecie przegapić! Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Punk […]

Kup bilety na PUNK W PLENERZE!

Biletomat.pl
100 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →