Materiały prasowe

Przed nami święto branży kreatywnej. Finał Papaya Young Creators 9 już 22 czerwca


16 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Zakończenie Papaya Young Creators 9 będzie jedyne w swoim rodzaju – i to nie tylko dlatego, że niebawem formuła inicjatywy ulegnie zmianie.

Szansa dla najzdolniejszych

Na ten dzień czekają z ekscytacją wszyscy ci, którzy postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i powalczyć o marzenia związane z pracą w szeroko pojętej działce kreatywnej. Dla nich i licznych branżowych specjalistów 22 czerwca będzie stać pod znakiem finału projektu Papaya Young Creators, który od niemal dekady ugruntowuje swoją pozycję przepustki do robienia dużych, rezonujących rzeczy.

Tym razem motywem przewodnim edycji zostało hasło Inspiration is the key, które pasuje jak ulał do programu będącego platformą edukacyjno-mentoringową. Nim jednak wybrani zostali wyposażeni w dużą dawkę wiedzy, musieli zgłosić pomysł na film będący odpowiedzią na zadania konkursowe stworzone przez partnerów inicjatywy, wśród których są m.in. TikTok czy Audioteka.

Kilka miesięcy wytężonej pracy doprowadzi ich do finałowej gali we wnętrzach warszawskiej Fabryki Norblina, gdzie widzowie będą mogli zobaczyć pokaz zwycięskich filmów w KinoGramie. Uczestnicy będą zaś rywalizować o nagrody pieniężne za najlepsze prace w każdej z kategorii konkursu, nagrody indywidualne (za reżyserię, scenografię, montaż, pomysł oraz New Production Talent), a także te od partnerów i firm wspierających konkurs. Na tym jednak nie koniec, bo merytorycznych atrakcji dla uczestników i zebranych będzie znacznie więcej.

Papaya Young Creators 9 – zapowiedź konkursu

Warto dać się poznać i przemyśleć wątki

Gospodarze, czyli bardzo ceniony dom produkcyjny Papaya Films, zadbali o to, by wszyscy zgromadzeni również mogli czerpać inspiracje – zarówno z obserwacji, jak i rozmów. Całość rozpocznie się więc od Brands Spots, czyli okazji do wzmożonego, niestandardowego networkingu. Między innymi w strefie AGH dużą rolę będzie odgrywać technologia VR, w DPD odwiedzający stworzy swój klip i prześle go migiem dalej, pop-up odzieżowy Modivo zadba o styl. TikTok, z miejscem na antresoli i wyjątkowym widokiem na Warszawę, powinien za to zachęcić tych, którzy chcą pokusić się o wypuszczenie virala.

Gdy jedni się już troszkę nagadają, głos dostaną drudzy, a mianowicie ludzie na scenie Speakers Spotlight. To tu usłyszymy od uznanych specjalistów m.in. o tym, co ma teledysk do reklamy, jak wygląda przemoc 2.0 i w jaki sposób z nią walczyć, jak robić kreatywne media czy rozważyć zagadnienie różnorodności w branży. Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze zdarzy się podczas finiszu Papaya Young Creators 9, to odsyłamy was do strony wydarzenia, a także zachęcamy do rzucenia okiem na poniższy rozkład jazdy.

Papaya Young Creators 9 – harmonogram finału

Papaya Young Creators 9
Harmonogram wydarzenia

Zakończenie Papaya Young Creators 9 będzie jedyne w swoim rodzaju – i to nie tylko dlatego, że niebawem formuła inicjatywy ulegnie zmianie. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Szansa […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →