Premiera Twin Peaks już w kwietniu?


04 stycznia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Dobre wiadomości atakują nas z każdej strony. W kalendarzu promocyjnym Showtime podkreślił datę 30 kwietnia. Pojawiały się też plotki o premierze “Twin Peaks” już podczas najbliższego festiwalu w Sundance. Te zostały zdementowane przez Marka Frosta na Twitterze.

Podsycające pełną oczekiwania atmosferę na wielki comeback “Twin Peaks” newsy pojawiają się z pewną regularnością. W kalendarzu na 2017 rok, który został wysłany do firm dystrybuujących telewizję kablową, maj został okraszony zdjęciami miejsc znanych z waszyngtońskiego miasteczka. Za to 30 kwietnia dostał dopisek – “Witamy w Twin Peaks”.

premiera twin peaks

źródło: Reddit.com

Oficjalna data premiery ma zostać ogłoszona już za kilka dni, ale koniec kwietnia pasowałby idealnie. W tym czasie kończy się 6. sezon “Homeland”, co pozwala uzupełnić telewizyjną ramówkę. Za to zapowiedzi wielu mediów, dotyczące przedpremierowego pokazu podczas Sundance Film Festival, zostały ugaszone przez drugiego producenta – Marka Frosta.

W trzeciej odsłonie mają pojawić się znane twarze, m.in. David Duchovny, Kyle MacLachlan, Mädchen Amick i Sheryl Lee. Oprócz nich w obsadzie znajdzie się miejsce dla polskiej aktorki – Karoliny Wydry, Jima Belushiego, Michaela Cery i Monici Belucci. W produkcji znajdzie się też miejsce dla muzyków, takich jak Trenta Reznora, Eddiego Veddera i Sky Ferreiry.

premiera twin peaks

Dobre wiadomości atakują nas z każdej strony. W kalendarzu promocyjnym Showtime podkreślił datę 30 kwietnia. Pojawiały się też plotki o premierze “Twin Peaks” już podczas najbliższego festiwalu w Sundance. Te zostały zdementowane przez Marka Frosta na Twitterze. Podsycające pełną oczekiwania atmosferę na wielki comeback “Twin Peaks” newsy pojawiają się z pewną regularnością. W kalendarzu na […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →