Powstanie serial na podstawie “Stu Lat Samotności” Márqueza!

Obserwuj nas na instagramie:

Po ponad 50 latach książka doczeka się ekranizacji.

Powieść  Gabriela Garcíi MárquezaSto lat samotności – powstała w 1967 roku i sprzedała się w ilości ponad 50 milionów egzemplarzy na całym świecie. Jest to jedna z najważniejszych pozycji kolumbijskiej literatury.

Uhonorowany Nagrodą Nobla, kolumbijski autor przez lata odrzucał propozycję zekranizowania historii z obawy, że film nie będzie w stanie oddać złożoności jego powieści.

Synowie zmarłego w 2014 roku pisarza, postanowili jednak sprzedać prawa do sfilmowania dzieła. Zadania tego podejmie się Netflix. Historia zostanie przedstawiona w formie serialu. Produkcja powstanie w Kolumbii i będzie zrealizowana w języku hiszpańskim.

Twórcy zaprezentowali krótką zapowiedź produkcji:

Po ponad 50 latach książka doczeka się ekranizacji. Powieść  Gabriela Garcíi Márqueza – Sto lat samotności – powstała w 1967 roku i sprzedała się w ilości ponad 50 milionów egzemplarzy na całym świecie. Jest to jedna z najważniejszych pozycji kolumbijskiej literatury. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →