Powstał nowy Shazam, ale dla… ROŚLIN!


30 października 2018

Podziel się newsem:

Aplikacja Pl@ntNet może wam się spodobać. Działa jak Shazam. Z tą różnicą, że zamiast muzyki – pozwala rozpoznawać gatunki roślin.

Reklama

Na świecie jest około 400 000 gatunków roślin. Jeśli chcecie poszerzyć swoją wiedzę o cudownym królestwie flory, mamy dla Was dobrą wiadomość. Jest na to aplikacja!

Aplikacja zawiera oprogramowanie do wizualizacji, które rozpoznaje wiele gatunków roślin, pod warunkiem, że zostały dobrze zilustrowane w botanicznej bazie. To po prostu SHAZAM DLA ROŚLIN PL@NTNet!

Wystarczy zrobić zdjęcie roślinie (może to być nawet kwiat czy drzewo), a aplikacja pomoże nam szybko zidentyfikować gatunek. Ekstra sprawa!

Roślinną apkę znajdziecie na Google Play i w App Store.

Aplikacja Pl@ntNet może wam się spodobać. Działa jak Shazam. Z tą różnicą, że zamiast muzyki – pozwala rozpoznawać gatunki roślin. Na świecie jest około 400 000 gatunków roślin. Jeśli chcecie poszerzyć swoją wiedzę o cudownym królestwie flory, mamy dla Was dobrą wiadomość. Jest na to aplikacja! Aplikacja zawiera oprogramowanie do wizualizacji, które rozpoznaje wiele gatunków […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: