kadr z filmu „Powrót do Przyszłości"

“Powrót do Przyszłości” jako musical. Jest zapowiedź

Obserwuj nas na instagramie:

Powrót do Przyszłości w formie musicalu zadebiutuje na deskach Broadwayu w przyszłym roku. Sprawdźcie krótką zapowiedź tego widowiska.

Powrót do Przyszłości na Broadwayu

Musical Powrót do Przyszłości będzie można zobaczyć po raz pierwszy na Broadwayu w 2023 roku. Ruszyła już strona, za pośrednictwem której można zarejestrować się, aby otrzymać informację o starcie sprzedaży biletów. Jak dotąd nie ma jeszcze informacji o kolejnych miejscach, w których musical będzie wystawiany.

Marty McFly przenosi się do 1955 roku z użyciem maszyny skonstruowanej przez Doktora Browna. Przypadkowo zmienia bieg historii, a następnie musi walczyć z konsekwencjami swoich działań oraz powrócić do przyszłości

– brzmi opis musicalu.

Bod Gale, główny scenarzysta filmowej serii, w rozmowie dla Digital Spy zdradził, że jego zespół nie zamierza w ten sposób tworzyć kontynuacji historii.

Ludzie, oczywiście, od zawsze domagali się kolejnej części Powrotu do Przyszłości, a my stanowczo powiedzieliśmy: „Nie, nie zamierzamy robić IV części”. Ustawiliśmy sobie naprawdę wysoką poprzeczkę tymi trzema filmami i nie chcemy, aby ludzie wychodzący z remake’u mówili: „Człowieku, oni to schrzanili”

Musical był sposobem na ponowne odwiedzenie tego świata bez ingerowania w fabułę filmu. Nikt, kto zobaczy musical, nigdy nie pomyli go z filmem i to naprawdę działało na naszą korzyść.

Kiedy ludzie mówią: “Chcę zobaczyć Powrót do Przyszłości, część IV”, tak naprawdę mówią: “Chcę zobaczyć Powrót do Przyszłości, w którym czuję się tak samo, jak wtedy, gdy zobaczyłem pierwszy film”. To trudne zadanie, ale myślę, że musical to spełnia.


Powrót do Przyszłości to seria trzech filmów science-fiction w reżyserii Roberta Zemeckisa. Głównymi bohaterami są nastolatek Marty McFly (w tej roli Michael J. Fox) i dr Emmett ‘Doc’ Brown (grany przez Christophera Lloyda), którzy podróżują w czasie DeLoreanem, który dr Brown wyposażył w kondensator strumienia umożliwiający owe podróże.

powrót do przyszłości jako musical
kadr z filmu Powrót do Przyszłości

Powrót do Przyszłości w formie musicalu zadebiutuje na deskach Broadwayu w przyszłym roku. Sprawdźcie krótką zapowiedź tego widowiska. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Powrót do Przyszłości […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →