Potwierdziło się. O.S.T.R. odchodzi z Asfalt Records


06 lutego 2024

Obserwuj nas na instagramie:

Od jakiegoś czasu krążyły plotki odnośnie odejścia Adama Ostrowskiego z Asfalt Records. O.S.T.R. był nieprzerwanie związany z wytwórnią Tytusa od 23 lat. 

Sporo zmian u O.S.T.R.

23 lata to długo – O.S.T.R. był najdłużej działającym raper pod szyldem jednej wytwórni w Polsce. Już dwa tygodnie temu „Glamrap” informował, że w obozie łódzkiego rapera zanosi się na zmiany. O.S.T.R. poinformował wszystkich, że w jego życiu zawodowym wydarzyło się sporo zmian. Dodawał, że zamierza wypuścić utwór z Luck7 i Młodym Olisadebe. Nazwał go „pierwszym kawałkiem, który wyda osobiście“.

Oświadczenie managera

Wówczas Ostrowski nie chciał zdradzić żadnych szczegółów odnośnie nowego dystrybutora i kwestii formalnych. Teraz głos na łamach „Popkillera” zabrał manager rapera, Wojtek Kukulski:

Adam rozpoczyna nowy projekt wraz ze swoimi wychowankami: Młodym Olisadebe i LUCK7, jest to projekt zarządzany bezpośrednio i osobiście przez Adama. EP-ka ukaże się w lutym, który jest miesiącem kojarzonym z albumami O.S.T.R.

– potwierdził Kukulski.

W Asfalt Records od 2001 roku

W internecie pojawił się też klip, w którym O.S.T.R. tłumaczy powody swojego odejścia. Z Asfalt Records związany był od 2001 roku – czyli od czasu wydania pierwszego solowego albumu w szeregach wytwórni, Masz to jak w banku.

To już w sumie jest oficjalne, że odszedłem z Asfalt Records z tego powodu, że Tytus zajmuje się zupełnie innymi rzeczami, zupełnie innymi biznesami i nie ma czasu na prowadzenie wytwórni. Generalnie taka normalna kolej rzeczy po 23 latach. Każdy może zmienić pasję, dlatego też życzę Marcinowi jak najlepiej. Ja zostałem z tym swoim bałaganem sam i z moim brakiem doświadczenia wydawania płyt. (…) Otwieramy kanał YouTube – O.S.T.R.. (…) Na tym kanale znajdzie się wiele fajnych rzeczy muzycznych i też okołomuzycznych. Pokażę Wam trochę życia z backstage’u, na trasie. Będę też wrzucać niepublikowane kawałki, trailery, klipy i inne rzeczy.

Póki co na kanale O.S.T.R. pojawił się zwiastun nowego utworu Best I Can, gdzie gościnnie pojawiają się wspomniani Młody Olisadebe i LUCK7.

Kup bilet na II edycję 120 Rap Fest

Zmiany, zmiany, zmiany, ale jedna rzecz pozostaje bez zmian – największa rapowa domówka u O.S.T.R., która odbędzie się 20 kwietnia 2024 r. w łódzkiej Atlas Arenie. Mowa o II edycji 120 RAP FEST, gdzie pojawią się m.in. Eldo, Molesta, Polska Wersja, JWP, Sarius i donGURALesko. Bilety na 120 RAP Fest hosted by O.S.T.R. są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Oprócz standardowej wejściówki w formie elektronicznej możecie nabyć także specjalny bilet kolekcjonerski, który jest nie tylko prawdziwą gratką dla „zbieraczy”, ale wielu z was z pewnością po latach przypomni niezapomniane chwile spędzone na łódzkim evencie!

Od jakiegoś czasu krążyły plotki odnośnie odejścia Adama Ostrowskiego z Asfalt Records. O.S.T.R. był nieprzerwanie związany z wytwórnią Tytusa od 23 lat.  Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →