Posłuchaj nowego albumu Rebeki!


22 lutego 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Duet prezentuje najnowszy materiał i rusza w trasę koncertową!

Rebeka w swojej dyskografii obecnie posiada dwie EPki i dwa albumy studyjne. Ostatni z nich, czyli Davos ukazał się w 2016 roku. Teraz nadszedł czas na kolejne wydawnictwo – Post Dreams.

 Zdecydowaliśmy się wprowadzić nieco nowości do naszego stylu komponowania i zaprosiliśmy do współpracy gitarzystę, trębacza oraz kwartet smyczkowy. Na płycie znalazły się trzy utwory po polsku: ”Fale”, „Zachód” oraz Światła”, już się nie możemy doczekać, aż je Wam zaprezentujemy na żywo!!!

Na albumie znalazły się dobrze już znane single  – Cavegirl i Fale.

Płyta jest dostępna w całości w serwisie Spotify:

Z okazji nowego wydawnictwa Rebeka wyrusza w trasę koncertową. Na koncertach usłyszymy materiał z nadchodzącej płyty, jak i przearanżowane hity z dwóch poprzednich krążków.

14.03 – Wrocław, Stary Klasztor

15.03 – Katowice, Królestwo

16.03 – Łódź, Wytwórnia

28.03 – Warszawa, Niebo

29.03 – Kraków, Żaczek

14.04 – Sopot, Teatr na Plaży

26.04 – Poznań, Enea Spring Break

Bilety dostępne w sprzedaży na BILETOMAT.PL.

Duet prezentuje najnowszy materiał i rusza w trasę koncertową! Rebeka w swojej dyskografii obecnie posiada dwie EPki i dwa albumy studyjne. Ostatni z nich, czyli Davos ukazał się w 2016 roku. Teraz nadszedł czas na kolejne wydawnictwo – Post Dreams. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →