Polish Hip-Hop Festival 2018 nadciąga! Znamy datę imprezy i pierwsze gwiazdy!


21 lutego 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Plus – ruszyła już sprzedaż biletów z pierwszej puli – bierzcie, póki ciepłe i tanie!

W wakacje, na nadwiślańskiej plaży w Płocku, odbędzie się po raz kolejny największe święto polskiego hip hopu – Polish Hip-Hop Festival 2018. Tym razem festiwal odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia i wiemy już co nieco o tym, kto pojawi się na 3 scenach wypełnionych najlepszym rapem z kraju i z zagranicy.

Pierwsze ogłoszenie Polish Hip-Hop Festival 2018 ucieszy tych, którzy lubią zarówno brzmienia zza oceanu, jak i te z rodzimego podwórka. PHHF w tym roku odwiedzi duet Alltta – amerykański raper Mr. J. Medeiros i 20syl, francuski producent związany z legendarnym składem Hocus Pocus zagrają numery ze świetnie przyjętego albumu z 2017 roku – “The Upper Hand” – a także zaprezentują swoje nowe produkcje.

Wiadomo już, że na PHHF 2018 pojawi się również Paluch, którego “Złota Owca” pokryła się już platyną. Tym razem towarzyszyć mu będzie inny reprezentant BOR Records – Szpaku, który nagrał z Paluchem kawałek Kontrola Jakości. Ten występ to spotkanie mistrza i ucznia na jednej scenie oraz uliczny rap najwyższej jakości!

Najpierw wspólnie nagrali świetny kawałek Basement Disco, teraz wystąpią razem na scenie. Kolejnym duetem na Polish Hip-Hop Festival 2018 będzie reprezentacja z Radomia, czyli KęKę i Hase. Po prostu hip-hopowy “double power”. Poza tym w Płocku pojawi się Sarius z materiałem z albumu Antihype, a mocne, alternatywne uderzenie zapewni raper i producent Ńemy. 

Polish Hip-Hop Festival 2018 to najlepsze rapsy w pięknych okolicznościach przyrody, z pysznym food-truckowym jedzeniem, trzema scenami i mnóstwem innych atrakcji. Słońce, plaża i najlepszy hip-hop na żywo – czy trzeba do szczęścia coś więcej?

Pamiętajcie, Polish Hip-Hop Festival 2018 odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia. Zapisujcie w kalendarzach i łapcie wlotki z pierwszej tury, no bo przecież nie ma na co czekać – będzie SZTOS!

Plus – ruszyła już sprzedaż biletów z pierwszej puli – bierzcie, póki ciepłe i tanie! W wakacje, na nadwiślańskiej plaży w Płocku, odbędzie się po raz kolejny największe święto polskiego hip hopu – Polish Hip-Hop Festival 2018. Tym razem festiwal odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia i wiemy już co nieco o tym, kto pojawi […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →