Polish Hip Hop Festival 2018 – kolejni raperzy dołączają do line up’u. Wśród nich O.S.T.R.!

Ania Hofman
17 maja 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Będą dobre hip hopy nad Wisłą.

Line up Polish Hip Hop Festival 2018 rośnie w siłę! Do grona bardzo zacnych raperów dołączyły właśnie kolejne 4 gorące nazwiska z polskiej (i nie tylko) sceny hip hopowej.

Na początku sierpnia na płockiej plaży zagra O.S.T.R. (którego nie trzeba nikomu przedstawiać), Young Slash (przedstawiciel włoskiej sceny hip hopowej, który współpracował z Żabsonem), GEDZ (jeden z najlepszych przedstawicieli nowej szkoły w Polsce) oraz jeden z najbardziej wyrazistych raperów nowego pokolenia Kuba Knap, który znany jest z fenomenalnych koncertów i świetnego kontaktu z publiką.

Poza wspomnianą czwórką na Polish Hip Hop Festival 2018 wystąpią też: PLK, Tede, Abel, Rasmentalism, Solar, Beteo i Teabe, AllttA, Ten Typ Mes, Białas i Bedoes, Paluch, KęKę i Gruby Mielzky. A to jeszcze nie koniec listy artystów, bowiem kolejne ogłoszenia już niedługo!

Impreza odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia 2018.Pamiętajcie, że bilety na Polish Hip Hop Festival 2018 z II puli (czyli za jedyną stówkę) możecie zgarnąć do 20 maja (lub do wyczerpania zapasów). Eloooo!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.