Polish Hip Hop Festival 2018 – kolejni raperzy dołączają do line up’u. Wśród nich O.S.T.R.!


17 maja 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Będą dobre hip hopy nad Wisłą.

Line up Polish Hip Hop Festival 2018 rośnie w siłę! Do grona bardzo zacnych raperów dołączyły właśnie kolejne 4 gorące nazwiska z polskiej (i nie tylko) sceny hip hopowej.

Na początku sierpnia na płockiej plaży zagra O.S.T.R. (którego nie trzeba nikomu przedstawiać), Young Slash (przedstawiciel włoskiej sceny hip hopowej, który współpracował z Żabsonem), GEDZ (jeden z najlepszych przedstawicieli nowej szkoły w Polsce) oraz jeden z najbardziej wyrazistych raperów nowego pokolenia Kuba Knap, który znany jest z fenomenalnych koncertów i świetnego kontaktu z publiką.

Poza wspomnianą czwórką na Polish Hip Hop Festival 2018 wystąpią też: PLK, Tede, Abel, Rasmentalism, Solar, Beteo i Teabe, AllttA, Ten Typ Mes, Białas i Bedoes, Paluch, KęKę i Gruby Mielzky. A to jeszcze nie koniec listy artystów, bowiem kolejne ogłoszenia już niedługo!

Impreza odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia 2018.Pamiętajcie, że bilety na Polish Hip Hop Festival 2018 z II puli (czyli za jedyną stówkę) możecie zgarnąć do 20 maja (lub do wyczerpania zapasów). Eloooo!

Będą dobre hip hopy nad Wisłą. Line up Polish Hip Hop Festival 2018 rośnie w siłę! Do grona bardzo zacnych raperów dołączyły właśnie kolejne 4 gorące nazwiska z polskiej (i nie tylko) sceny hip hopowej. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →