Podwójna dawka hip hopu w Wrocławiu! Ten Typ Mes i Małpa wystąpią na scenie HotSpotu.

Ania Hofman
14 czerwca 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Szykujcie się na muzyczną noc pod gołym niebem wypełnioną mocnymi, porywającymi tekstami.

Dwóch raperów. Każdy ze złotą płytą na koncie. Perfekcjonizm i kontrowersja. Łukasz „Małpa” Małkiewicz i Ten Typ Mes. Tak w skrócie zapowiada się muzyczny wieczór po gołym niebem we wrocławskiej plaży HotSpot!

Już 30 czerwca w jednej z najlepszych wakacyjnych miejscówek w mieście czeka Was podwójna dawka polskiego hip hopu w najlepszym wydaniu, a po koncertach – after przy setach Wiktora Untona. :)

Łukasz „Małpa” Małkiewicz to toruński raper, współzałożyciel formacji Proximite i wydawnictwa muzycznego o tej samej nazwie. Jego debiutancki album pt. „Kilka numerów o czymś” zapisał się w historii polskiego rapu jako jeden z najważniejszych albumów polskiego undergroundu. Jego druga solowa płyta pt. „Mówi” znalazła się na pierwszym miejscu zestawienia OLiS i po niespełna trzech miesiącach uzyskała status złotej.

Ten Typ Mes jako autor tekstów zawsze stawiał na kontrowersję i bezpośredniość (już od debiutu z Flexxipem w 2003 r.), jako MC – na technikę i rewolucyjną formę. Jego wokalne wycieczki w stronę g-funku i punk rocka dały mu miano najbardziej rozśpiewanego rapera w Polsce. Mes (wł. Piotr Szmidt) częstuje publikę rozwiązaniami na granicy regularnego koncertu i performance’u (promując płytę z Lepszymi Żbikami Mes występował w masce kota, a jego DJ w masce dzika). Ten Typ często zmienia wizerunek sceniczny intrygując żądnych zaskoczeń fanów i wprawiając w osłupienie sceptyków – z Flexxipem straszył łysą głową, przy promocji solowych płyt stawiał na marynarki i emploi przepitego poety, inspirował się kalifornijskimi alfonsami podczas prac nad g-funkowymi albumami formacji 2cztery7.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.