Planujesz imprezować w Warszawie? Przygotuj się i przeczytaj te książki!


26 stycznia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

W Twoim mieście się nic nie dzieje. Planujesz dziki weekend w stolicy. Nie wiesz czego się spodziewać? Książki „YOLO” i „Kierunkowy 22” wprowadzą Cię w klimat imprezowej Warszawy.

Wpisując na instagramie w wyszukiwarkę #YOLO, co widzisz? Nocne życie, drinki, młodych ludzi, seks. Nie inaczej jest z książką Jakuba Koisza „#YOLO”.

Macie, dziewczyny, ochotę spić z nami piwko lub dwa? Lepiej dziś nie będzie w tym nudnym jak pizda mieście(…) Rzeczywistość jest zbyt nudna, aby ją przyjmować na trzeźwo.”

YOLO to motto młodzieżowe XXI wieku, a dawne carpe diem, które pozwala młodym na przekraczanie granic. Warszawiacy oglądają za dużo seriali, upijają się imprezami, uzależniają od dopalaczy, jednocześnie próbując odciąć się od samotności – taki obraz płynie z książki Koisza.

Mam pilny telefon z Warszawy…

„Kierunkowy 22” jest debiutancką powieścią Daniela Kota. Na tę książkę składają się zbiory opowiadań, przedstawiające zmagania współczesnego pokolenia z życiem w dużym mieście. Tutaj też spotykamy się z próbą przeskoczenia samotności, poprzez ćpanie, pijaństwo, które stają się nie weekendową, a całotygodniową przypadłością.

Żeby przypomnieć sobie , co robiłem, na przykład dwa dni temu, muszę przejrzeć zdjęcia w telefonie, jak to nie pomaga, to uświadamiam sobie, gdzie się obudziłem(…) Migawki. Cały wieczór składa się z ciągłych migawek”

W taki sposób został nakręcony m.in. film o imprezowaniu „Wszystkie nieprzespane noce”. Polecamy!

Zachęcamy do lektury i rozważnego imprezowania!

W Twoim mieście się nic nie dzieje. Planujesz dziki weekend w stolicy. Nie wiesz czego się spodziewać? Książki „YOLO” i „Kierunkowy 22” wprowadzą Cię w klimat imprezowej Warszawy. Wpisując na instagramie w wyszukiwarkę #YOLO, co widzisz? Nocne życie, drinki, młodych ludzi, seks. Nie inaczej jest z książką Jakuba Koisza „#YOLO”. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →