Kadr z filmu „Piotruś Pan i Wendy”

Pierwszy zwiastun „Piotruś Pan i Wendy” już w sieci


01 marca 2023

Podziel się newsem:

Do sieci trafił pierwszy trailer filmu aktorskiego Piotruś Pan i Wendy wyprodukowanego przez Disney+. W rolę Kapitana Haka wcielił się Jude Law.

Jude Law został piratem

Disney opublikował pierwszy zwiastun Piotrusia Pana i Wendy, najnowszej adaptacji animowanego klasyka Walta Disneya z 1953 roku. Był on bardzo wyczekiwany przez fanów animacji od czasu teasera ukazanego na Expo D23, w którym otrzymaliśmy wycinek zapierającej dech w piersiach Nibylandii. W pierwszym oficjalnym trailerze filmu, który zadebiutuje na Disney+ 28 kwietnia, otrzymujemy o wiele szersze spojrzenie na ten świat, a także na bohaterów. W rolę Piotrusia wcielił się Alexander Molony, w rolę Wendy Ever Anderson, a w Kapitana Haka najbardziej uznany aktor z obsady, Jude Law. To nie on jednak w całej obsadzie najbardziej elektryzuje fanów. Yara Shahidi będzie pierwszą w historii czarnoskórą aktorką wcielającą się w Dzwoneczka. Za reżyserię adaptacji odpowiada David Lowery.

Trailer filmu Piotruś Pan i Wendy

Afera o Arielkę

Spodziewana dyskusja dotycząca obsadzenia Yary Shahidi w roli Dzwoneczka w filmie Piotruś Pan i Wendy wynika między innymi z reakcji dotyczących innej aktorskiej adaptacji filmu animowanego, Małej Syrenki. Wcielająca się w rolę Arielki Halle Bailey nie jest biała, jak u Disneya, co bardzo nie spodobało się wielu osobom. Argumentowały one swoje niezadowolenie brakiem wierności względem materiału wyjściowego, a także tym, że Bailey jest do tej roli… za stara. Aktorka skończy w marcu 23 lata.

Do sieci trafił pierwszy trailer filmu aktorskiego Piotruś Pan i Wendy wyprodukowanego przez Disney+. W rolę Kapitana Haka wcielił się Jude Law. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →