Pepe. znany z kompilacji Flirtini prezentuje nowy singiel


30 marca 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Pepe. to jeden z najzdolniejszych młodych producentów. Słyszeliśmy już jego produkcje z Patrick The Pan i Izą, Lach, teraz czas na kolejny numer.

Jeśli słuchaliście ostatniej kompilacji Flirtini, na pewno kojarzycie „Sukienkę”, którą Pepe. nagrał z Izą Lach. Pepe. jest jednym z najciekawiej zapowiadających się producentów. Tworzy muzykę z pogranicza elektroniki oraz eksperymentuje z jazzem i klimatami songwriterskimi, a jego kariera ostatnio zaczynać tempa. Oprócz numerów z Izą i Patrick The Pan, ma już na koncie dwie EP-ki, występy w radiowej Czwórce oraz w krakowskim Sofarze. Występował też jako support przed koncertem Fisz Emade Tworzywo, a grudzień oraz listopad 2016 roku spędził na prezentowaniu swojego materiału w Ostrowie Wielkopolskim, Warszawie, Krakowie oraz Poznaniu.

Teraz Pepe. zapowiada swój nowy materiał, którego zwiastunem jest singiel zatytułowany „Francis”. „Utwór powstał na przełomie grudnia i stycznia, ale brakowało mi partii wokalnych. Tak we Francis pojawiły się głosy należące do sióstr, które przypominają mi trochę to, co robi duet Ibeyi” – opowiada artysta.

Utwór został zrealizowany z dwójką młodych wokalistek, Justyną i Natalią Grabarz i zapowiada długogrający album producenta. Pepe. przyznaje, że tworząc go, inspirował się twórczością Jima Jarmuscha, a przy tym wszystkim starał się zachować intymny, melancholijny klimat historii, którą chciał opowiedzieć przez tworzoną muzykę.

Pepe. to jeden z najzdolniejszych młodych producentów. Słyszeliśmy już jego produkcje z Patrick The Pan i Izą, Lach, teraz czas na kolejny numer. Jeśli słuchaliście ostatniej kompilacji Flirtini, na pewno kojarzycie „Sukienkę”, którą Pepe. nagrał z Izą Lach. Pepe. jest jednym z najciekawiej zapowiadających się producentów. Tworzy muzykę z pogranicza elektroniki oraz eksperymentuje z jazzem […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: