fot. Katarzyna Mieszawska

Patrick the Pan: wielki-miły dzień. „Miło Wszystko” będzie na winylu, a artysta rusza w trasę


05 października 2021

Podziel się newsem:

Patrick the Pan podzielił się ze swoimi fanami wielkimi wieściami. Jego najnowszy, czwarty album Miło Wszystko zostanie wydany na winylu. To jednak nie koniec dobrych wiadomości – artysta tej jesieni zagra (na początek) siedem koncertów. Wpadajcie!

Patrick the Pan dobry na jesienną chandrę

Jeśli jeszcze nie słuchaliście jego ostatniej płyty, to jest to materiał obowiązkowy do nadrobienia. Wyjątkowo słoneczny, ciepły i pozytywny, idealnie wpisuje się w obecną aurę złotej polskiej jesieni. Miło Wszystko zawiera się w tytule: płyta i muzycznie, i lirycznie przoduje w nadawaniu sympatycznej energii, a wszelkie złe wątki porządkuje po sobie i zostawia w szufladach. Zamkniętych na klucz.

Przeczytaj: Patrick the Pan nagrał płytę zwykłą do bólu – recenzja albumu „Miło Wszystko”

Patrick the Pan, a właściwie Piotr Madej, naturalnie poradził sobie z perspektywą odwróconą w stosunku do poprzednich, znacznie bardziej melancholijnych krążków. Nie utracił jednak ani grama ze swej wnikliwości oraz diagnostyki szczegółów, która w zestawieniu z prostotą melodii, jeszcze wyraźniej rzuca się w oczy. I audio i koncertowo, artysta epatuje emocjami, które – obecnie są bardzo, bardzo potrzebne.

Patrick the Pan miło wszystko trasa winyl
fot. Katarzyna Mieszawska

Miło Wszystko kręci się na wosku

Winylowe płyty już od jakiegoś czasu wracają do łask – statystyki notują nawet, że sprzedają się lepiej niż płyty CD. Wytłoczenie własnego albumu na wosku to pewnie próg artystyczny, który, wydaje mi się, każdy muzyk życzyłby sobie przekroczyć. Doczekał się tego również Patrick the PanMiło Wszystko już wkrótce ukaże się na LP. Wydanie winylowe będzie mieć nową nową szatę graficzną oraz będzie zawierać muzyczną niespodziankę. Edycja, jak zapowiada sam artysta, jest mocno limitowana – lepiej więc nie zwlekać z zakupem.

Przeczytaj: Patrick the Pan zostawił za sobą masochizm – wywiad

Preorder można zamawiać na stronie kulturalnysklep.pl.

Porozmawiajmy o emocjach, posłuchaj singla

Miła Jesień nadchodzi

Patrick the Pan zapowiedział swoją nadchodzącą trasę koncertową. W jej ramach, artysta odwiedzi siedem miast w Polsce – a kolejne daty oraz miejsca będą sukcesywnie ogłaszane. Poniżej przedstawiamy koncertową rozpiskę artysty.

16.10.2021 – Kuźnia Społeczna, Olsztyn
21.10.2021 – Dom Tramwajarza, Poznań
22.10.2021 – Klub Ucho, Gdynia
23.10.2021 – Praga Centrum, Warszawa (+goście)
29.10.2021 – Dwór Wichrowe Wzgórze, Przybysławice
30.10.2021 – Klub Bogart, Gomunice
12.11.2021 – Klub Bugsy, Pszczyna

Patrick the Pan miło wszystko trasa winyl
fot. Borys Borecki

Patrick the Pan podzielił się ze swoimi fanami wielkimi wieściami. Jego najnowszy, czwarty album Miło Wszystko zostanie wydany na winylu. To jednak nie koniec dobrych wiadomości – artysta tej jesieni zagra (na początek) siedem koncertów. Wpadajcie! Patrick the Pan dobry na jesienną chandrę Jeśli jeszcze nie słuchaliście jego ostatniej płyty, to jest to materiał obowiązkowy […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →