okładka płyty „This Is Why”

Paramore powracają z masą nowości! Będzie kolejna płyta, jest też pierwszy singiel


29 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Długo wyczekiwany powrót Paramore nareszcie się ziścił. Zespół zapowiedział nowy krążek i wypuścił pierwszy singiel.

Powrót Paramore

O nowym krążku Paramore mówiło się już blisko rok temu, kiedy Hayley Williams zasugerowała powrót zespołu w liście do fanów. Płyty co prawda w tym roku nie będzie, ale jest za to This Is Why – pierwszy singiel pochodzący z wydawnictwa.

This Is Why było ostatnią piosenką, którą napisaliśmy na nadchodzącą płytę. Szczerze mówiąc, byłam już zmęczona pisaniem tekstów, ale Taylor [York, gitarzysta – przyp. red.] przekonał mnie i Zaca [Farro, perkusistę zespołu], żebyśmy jeszcze popracowali i stworzyli ostatni utwór. Efekt końcowy jest taki, że mamy piosenkę, która jest także tytułem płyty.

Podsumowuje ona nadmiar różnych emocji, rollercoaster życia w roku 2022 i fakt przetrwania ostatnich 3-4 lat. Wydawało się, że po biblijnych rozmiarów pandemii i w obliczu nieuchronnie zbliżającej się zagłady umierającej planety ludzie znaleźli w sobie nieco więcej dobroci i empatii

– komentuje wokalistka Paramore, Hayley Williams.

Paramore – This Is Why – posłuchaj!

Szósta płyta w przyszłym roku

This Is Why otwiera nowy rozdział w historii Paramore. Dyskografię zespołu zamyka jak dotąd wydany w 2017 roku piąty krążek zespołu – After Laughter. Kapela ogrywała materiał przez ponad rok, kończąc promowanie After Laughter we wrześniu 2018 roku. I chociaż grupa teoretycznie miała przerwę, to sama Hayley Williams była nieco zajęta. W maju 2020 roku, po przerwie od mediów społecznościowych, wypuściła solowy krążek Petals for Armor. Płyta była sygnowana jej nazwiskiem, ale w jej tworzeniu udział brali także członkowie Paramore: Zac Farro i Taylor York oraz muzyk koncertowy, Joey Howard. W lutym 2021 roku Williams wypuściła kolejne solowe wydawnictwo: Flowers for Vases / Descansos. Nowa, nadchodząca płyta Paramore nosi tytuł This Is Why. Krążek ujrzy światło dzienne 10 lutego 2023 roku.

Długo wyczekiwany powrót Paramore nareszcie się ziścił. Zespół zapowiedział nowy krążek i wypuścił pierwszy singiel. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Powrót Paramore O nowym krążku Paramore […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →