fot. Polsat / Interia

Pamiętniki z wakacji” wracają. Można wziąć udział


06 lipca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Obok Trudnych spraw i Dlaczego ja są one królem wśród paradokumentów Polsatu. Pamiętniki z wakacji wrócą na antenę – już teraz można wziąć udział w castingu i zawalczyć o wyjazd na Wyspy Kanaryjskie.

Polsat wznawia Pamiętniki z wakacji

Niemal 12 lat temu na antenie telewizji Polsat po raz pierwszy wyemitowano serial paradokumentalny Pamiętniki z wakacji. Każdy odcinek przedstawiał historię osobistą bohatera, spędzającego czas w hiszpańskim kurorcie Lloret de Mar lub na wyspie Gran Canaria. Nadchodzi piąty sezon produkcji po latach przerwy. Trwają castingi do serialu.

„Zapraszamy osoby dyspozycyjne i gotowe wyruszyć na 3 tygodniową przygodę na Wyspach Kanaryjskich. Dobrze słyszeliście, całe 3 tygodnie! Ale spokojnie… Nie martwcie się kosztami, bo zapewniamy loty, noclegi oraz pełne wyżywienie na miejscu! ALL INCLUSIVE” – pisze w mediach społecznościowych firma, która przeprowadza casting. Pod postem już teraz widać duże zainteresowanie.

Nagrania do nowych odcinków mają być realizowane we wrześniu i październiku. Jak ocenia portal „Wirtualne Media”, serial na antenę trafić może najwcześniej dopiero późną jesienią br. lub w przyszłym roku oraz nie wiadomo jeszcze, który kanał Grupy Polsat Plus pokaże produkcję.

fot. Polsat

Era paradokumentów trwa

Moda na paradokumenty nie przemija, a dziś w ofercie stacji telewizyjnych znajdziemy szereg programów o tym formacie – od obyczajowych historii miłosnych, przez próbę przedstawienia realiów pracy w zawodach medycznych, po sprawy dotyczące młodzieży. Nie był to standard w 2011 roku, kiedy startowały Pamiętniki z wakacji. Serial zrobił furorę wśród widzów i internautów, którzy wykorzystywali fragmenty do tworzenia memów. Jeszcze większym zainteresowaniem cieszyły się wcześniej takie paradokumenty jak W-11 – Wydział Śledczy, Malanowski i partnerzy, czy Sędzia Anna Maria Wesołowska.

Obok Trudnych spraw i Dlaczego ja są one królem wśród paradokumentów Polsatu. Pamiętniki z wakacji wrócą na antenę – już teraz można wziąć udział w castingu i zawalczyć o wyjazd na Wyspy Kanaryjskie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →