fot. kadr z gry „Pac-Man"

„Pac-Man” jako film aktorski? Tak, to nie żarty – projekt już powstaje


10 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Słynny Pac-Man został ograny chyba przez każdego. Jednak byłaby to ostatnia produkcja, po której moglibyśmy spodziewać się filmu. Nic bardziej mylnego.

Uwaga, duchy znowu atakują!

Wayfarer Studios i Bandai Namco Entertainment połączą swoje siły, by stworzyć nowy film aktorski oparty na jednej z najsławniejszych zręcznościówek. Mowa tu oczywiście o Pac-Manie.

Przeczytaj także: The Sandman: Cisza wielka, bo król zasnął… [recenzja]

Pac-Man
fot. okładka słynnej gry

Żółta kulka odganiająca ścigające ją duchy. Brzmi jak kiepski pomysł na film, prawda? Nic bardziej mylnego. Nadchodząca produkcja będzie się opierała na scenariuszu stworzonym przez Chucka Williamsa. Będzie to specjalny koncept, nad którego przebiegiem będą czuwać producenci Justin Baldoni, Manu Gargi, a także Andrew Calof. Film będzie trzecią już produkcją, która zostanie poświęcona słynnej grze. Poprzednimi tytułami były Pac-Man wytwórni Hanna-Barbera, którego lata emisji przypadały na 1982-1983 rok, a także krótki, animowany serial Pac-Man i upiorne przygody, który w 2013 roku zawitał na platformę Disney XD.

Na ten moment nie znamy żadnych szczegółów nadchodzącego filmu.

Pac-Man World Re-Pac – film promujący wejście gry na Nintendo Switch, zobacz!

Pac-Man to gra zręcznościowa, która została początkowo wydana jedynie na automaty do gier, by z czasem zostać przekonwertowaną na inne platformy: Atari 2600, Commodore 64, Intellivision, Sega Game Gear, Nintendo Entertainment System, Super Nintendo Entertainment System, Game Boya oraz PC. W 2016 wydano konsolę NES Classic Edition, zawierającą fabrycznie zainstalowaną wersję Pac-Mana.

Sam przebieg gry nie jest skomplikowany – sterujący żółtą kulką gracz ma za zadanie zjeść znajdujące się na mapie kulki, a także nie dać się zabić goniącym go czterem duchom.

Słynny Pac-Man został ograny chyba przez każdego. Jednak byłaby to ostatnia produkcja, po której moglibyśmy spodziewać się filmu. Nic bardziej mylnego. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →