kadr ze zwiastuna filmu „Beau Is Afraid”, A24

Oto zwiastun „Beau Is Afraid” – nowego filmu reżysera „Midsommar


10 stycznia 2023

Podziel się newsem:

Wytwórnia A24 zaprezentowała pierwszy zwiastun Beau Is Afraid w reżyserii Ariego Astera. Film przedstawia paranoiczną osobowość bohatera granego przez Joaquina Phoenixa.

Nowy film Ariego Astera. Zobacz zwiastun do Beau Is Afraid

Beau Is Afraid to premiera studia A24, na którą czekało wielu fanów horroru. Ari Aster, twórca filmów Midsommar. W biały dzień i Dziedzictwo. Hereditary tym razem opiera fabułę filmu na historii tytułowego Beau (Joaquin Phoenix). Aster zdradził w 2019 r. roku „Indie Wire”, że jego nowy film tym razem nie będzie typowym horrorem:

Może minąć kilka filmów, zanim wrócę do horrorów, ale kocham ten gatunek i jestem pewien, że to się wydarzy

– powiedział Aster.

Ari wcześniej zapowiadał, że film, zatytułowany wtedy jeszcze Disappointment Blvd., będzie czterogodzinną „koszmarną komedią”. Nie wiemy jeszcze, czy jest to aktualna informacja, bo studio nie podało szczegółów na temat zapowiadanego filmu.

Możemy się natomiast spodziewać, że nowa produkcja A24 rozwinie potencjał jego krótkiego metrażu Beau z 2011 roku. Aster przedstawił w nim podróż neurotycznego mężczyzny w średnim wieku do matki. Przez ciąg surrealistycznych wydarzeń wyprawa ta zostaje jednak niespodziewanie przerwana. Beau Is Afraid ma być surrealistyczny i niepokojący, co potwierdza pierwszy zwiastun:

Zwiastun filmu Beau Is Afraid

Obok Joaquina Phoenixa, laureata Oscara dla aktora pierwszoplanowego w Jokerze, w filmie zobaczymy Nathana Lane’a (Klatka dla ptaków), Stephena McKinleya Hendersona (Diuna), Patti LuPone (American Horror Story) oraz Amy Ryan (Zaginione dziewczyny). Aster, który odpowiada za reżyserię i scenariusz do filmu, ponownie podjął współpracę z polskim operatorem, autorem zdjęć do filmów Midsommar i Hereditary, Pawłem Pogorzelskim.

Światowa premiera filmu w kinach już 21 kwietnia 2023 roku.

Wytwórnia A24 zaprezentowała pierwszy zwiastun Beau Is Afraid w reżyserii Ariego Astera. Film przedstawia paranoiczną osobowość bohatera granego przez Joaquina Phoenixa. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Tutaj kupisz swój bilet na koncert lub festiwal!

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →