kadr z klipu "Ostatni Raz"

Ostatni Raz”. Muzyczna promocja filmu „Jak pokochałam gangstera


04 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Ania Karwan, Grzech Piotrowski oraz Kasta nagrali wspólnie utwór Ostatni Raz. Piosenka promuje film Jak pokochałam gangstera, który na Netflixie zadebiutuje piątego stycznia.

Ostatni Raz, czyli klip przed seansem

Ania Karwan wraz z Grzechem Piotrowskim oraz Kastą nagrali poruszającą balladę do najnowszego filmu Macieja Kawulskiego. Jak pokochałam gangstera to kontynuacja produkcji Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa. Druga część opowiada o losach Nikodema Skotarczaka „Nikosia” z nieco innej perspektywy, przedstawiającej męski świat oczami kobiet.

W rolę tytułowego gangstera wcieli się Tomasz Włosok, ponadto obsadę zasilą: Antoni Królikowski, Agnieszka Grochowska, Krystyna Janda, Sebastian Fabijański, Magdalena Lamparska, Julia Wieniawa, Eryk Lubos, Dawid Ogrodnik, Janusz Chabior i Edyta Herbuś.

Wczoraj ukazał się teledysk do utworu Ostatni Raz, promującego produkcję. Film od jutra będzie można oglądać na Netflixie.

Przeczytaj: Styczeń 2022 na Netflix: co nowego pojawi się na platformie?

Ostatni raz jak pokochałam gangstera ania karwan kasta

Ostatni Raz – romantyzacja gangstera

Pośród zgiełku i chaosu starego trójmiasta, karcianego szmeru i brzęku monet, w tytoniowych oparach dorasta bohater, który ponad wszystko kocha życie. Bo kto powiedział, że nie można mieć wszystkiego? Miłości, seksu, władzy, przyjaciół, samochodów i własnej drużyny piłkarskiej? Kto powiedział, że życie ma trwać wiecznie?  

– czytamy w informacji prasowej

Utwór promujący film Jak pokochałam gangstera jest zdecydowanie wartością dodaną i kolejną reinterpretacją części historii Nikodema „Nikosia” Skotarczaka. Kompozycja Ani Karwan i Grzecha Piotrowskiego to niezwykle uczuciowa i plastyczna historia, zgrabnie spajająca się z losami trójmiejskiego mafiozy.

„Ostatni Raz” to emocjonalny utwór z filmu „Jak pokochałam gangstera” inspirowanego prawdziwą historią Nikodema „Nikosia” Skotarczaka skomponowany przez Grzecha Piotrowskiego razem ze wzruszającym tekstem napisanym przez Anię Karwan. Dzięki udziałowi Waldemara Kasty piosenka uzyskała szczególny wymiar, który oddaje charakter filmu inspirowanego życiową historią ojca chrzestnego trójmiejskiej mafii. 

Ania Karwan, Grzech Piotrowski ft. Kasta – Ostatni Raz – z filmu Jak pokochałam gangstera

Ania Karwan, Grzech Piotrowski oraz Kasta nagrali wspólnie utwór Ostatni Raz. Piosenka promuje film Jak pokochałam gangstera, który na Netflixie zadebiutuje piątego stycznia. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Ostatni […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →