Open’er 2024 – kolejne ogłoszenia. Tym razem gwiazdy elektroniki (ale nie tylko!)


18 grudnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Są nowe pozycje, głównie na scenach Tent i Alterstage. Do line-upu przyszłorocznego Open’er Festival dołączyli Claptone, L’Impératrice i Sofia Kourtesis, a także Two Feet. Pojawi się też Ice Spice.

Lista ogłoszonych jest już długa

Gdyński festiwal uraczył nas ostatnio naprawdę ciekawymi ogłoszeniami. Do Foo Fighters, Dua Lipy oraz Dojy Cat dołączyli Sam Smith, Loyle Carner, Masego, Yaeji, Noname, Benjamin Clementine, Floating Points i Michael Kiwanuka. To już naprawdę satysfakcjonująca lista, choć organizatorzy podają kolejne nazwiska i nazwy. Dziś np. do line-upu dołączył 21 Savage, a także ciekawe gwiazdy elektroniki:

L’Impératrice (4 lipca, Alter Stage)

Do line-upu Alter Stage dołączyli L’Impératrice – czołówka francuskiej muzycznej awangardy z tanecznym vibem, wirtuozerskim basem i świetnymi melodiami.

Sofia Kourtesis (5 lipca, Alter Stage)

Wyjątkowa producentka i DJ-ka, której album Madres jest jedną z najlepiej ocenianych płyt elektronicznych tego roku (m.in. tytuł Best New Music od „Pitchforka”)

Claptone (5 lipca, Tent Stage)

Niemiecki DJ i producent Claptone specjalizuje się w house’owych setach, a znany jest ze swoich scenicznych ptasich masek – przypominających te stosowane przez lekarzy podczas epidemii dżumy.

Two Feet (6 lipca, Tent Stage)

Autor takich kawałków jak I Feel Like I’m Drowning i Go F*ck Yourself. Jego sensualne podejście do muzyki i połączenie rockowego songwritingu z głębokim basem zdobyło już 2 miliardy streamów w samym Spotify!

Ice Spice (5 lipca, Orange Main Stage)

Raperka Ice Spice zdobyła rozgłos pod koniec zeszłego utworami Munch (Feelin’ U) oraz In Ha Mood, a następnie tegorocznym debiutem Like..?. Została okrzyknięta mianem „współczesnej księżniczki rapu” – znacie np. jej wielki tegoroczny hit Deli? Oto on:

Są nowe pozycje, głównie na scenach Tent i Alterstage. Do line-upu przyszłorocznego Open’er Festival dołączyli Claptone, L’Impératrice i Sofia Kourtesis, a także Two Feet. Pojawi się też Ice Spice. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →