Oh Wonder ruszają z serią utworów nagranych w domu


06 kwietnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

W ramach Home Tapes, zespół Oh Wonder publikować będzie utwory w całości nagrane w domowym studio. Pierwsza piosenka jest już dostępna w sieci. Posłuchajcie Lonely Star.

Oh Wonder to pochodzący z Londynu duet, który tworzą Josephine Vander Gucht i Anthony West. Na ich dyskografię składają się trzy albumy studyjne: Oh Wonder, Ultralife oraz najnowszy No One Else Can Wear Your Crown, który swoją premierę miał na początku lutego.

Home Tapes. Oh Wonder zaprezentują utwory stworzone w całości w domu

Na nowości od brytyjskiego duetu nie trzeba było długo czekać. Josephine i Anthony postanowili wydawać premierowe utwory, które w całości powstaną w ich domu w południowym Londynie. Chcą w ten sposób dodać otuchy i umilić ten czas, który musimy spędzać w domu.

Żyjemy w bezprecedensowych czasach pełnych chaosu i samotności. Chcieliśmy dołożyć swoją cegiełkę do działań, które pomogą odnaleźć sens w tym wszystkim. Muzyka to najwłaściwszy sposób. Wracam do początków naszego zespołu: piosenki wydane w ramach Home Tapes powstaną w całości w naszym domu. Będziemy się nimi regularnie z Wami dzielić. Przy absolutnym braku pewności czegokolwiek, mamy przynajmniej muzykę. Mamy nadzieję, że te dźwięki dodadzą Wam otuchy, poczucia wspólnoty i ulgi.

Oh Wonder - Home Tapes
Oh Wonder – Home Tapes

W piątek swoją premierę miał pierwszy “domowy” utwór od Oh Wonder Lonely Star.

Oh Wonder – Lonely Star

Piosenka obecnie nie ma teledysku, ale niebawem się to zmieni, bo muzycy do jego stworzenia zapraszają swoich fanów. Aby mieć swój udział w nowym klipie Oh Wonder, należy wysłać swój taniec, animację, rysunek, śpiew, a właściwie cokolwiek, byle było kreatywnie.

Oh Wonder – Keep On Dancing – drugi singiel z serii Home Tapes

W ramach Home Tapes, zespół Oh Wonder publikować będzie utwory w całości nagrane w domowym studio. Pierwsza piosenka jest już dostępna w sieci. Posłuchajcie Lonely Star. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →