Duet Oh Wonder zapowiada kolejną płytę. Posłuchajcie singla „Hallelujah”


09 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Brytyjski electro-popowy zespół Oh Wonder zaprezentował singiel Hallelujah, który jest pierwszą zapowiedzią ich trzeciego albumu.

Oh Wonder to brytyjski duet, w którego skład wchodzą Josephine Vander Gucht i Anthony West. Swoją karierę rozpoczęli od udostępniania swoich utworów na Soundcloudzie. Obecnie mają na koncie ponad milion sprzedanych płyt na całym świecie.

Na ten moment w swojej dyskografii mają dwa długogrające krążki – Oh Wonder oraz Ultralife. Wszystko wskazuje na to, że niebawem doczekamy się kolejnego wydawnictwa duetu.

Do sieci trafił właśnie premierowy utwór. Hallelujah łączy w sobie spokojne harmonie, piękną instrumentalizację i elektronikę. Tak, jak to miało miejsce dotychczas, również w tym kawałku Josephine i Anthony sami odpowiadają za tekst i produkcję.

„Hallelujah” to utwór o buncie, dedykowany każdemu, kto usłyszał kiedykolwiek, że nie może czegoś zrobić. Jako nastolatkowie zajęliśmy się tworzeniem muzyki i słyszeliśmy wielokrotnie, że nie jesteśmy wystarczająco dobrzy, że nigdy nie będziemy gwiazdami, że powinniśmy dać sobie spokój. Kiedy się poznaliśmy, zbliżyły nas do siebie podobne doświadczenia jeśli chodzi o niepowodzenia, jednak przyświecał nam cel: tworzenie muzyki i koncertowanie na całym świecie. Po dwóch albumach oraz trasie obejmującej 43 kraje dopiero niedawno mogliśmy na spokojnie przeanalizować ostatnie pięć lat. „Hallelujah” to przypomnienie zarówno dla nas, ale i dla wszystkich, żeby nie baczyć na to, co myślą inni ludzie, pracować ciężko, być sobą i dawać siebie wszystko. To osobisty hymn o akceptacji, który – mamy nadzieję – zachęci wszystkich do włożenia korony, bez względu na to, co mówią inni dookoła.

Do singla powstał teledysk zrealizowany w jednym ujęciu we współpracy z Gregorym Ohrelem i Supple Nam. Sprawdźcie, jak wyszło.

Oh Wonder – Hallelujah

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: