Odmień swoje relacje na Instagramie z aplikacją Storyluxe


08 kwietnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

W ubiegłym roku w tworzeniu estetycznych instastories pomagała aplikacja Unfold. Teraz pojawiło się Storyluxe i oferuje dużo więcej opcji.

W relacjach na Instagramie zazwyczaj dzielimy się treściami mniej wartościowymi od tych, które wrzucamy na profil. Nie oznacza to jednak, że nie mogą być one estetyczne i dopracowane.

Powstają specjalne aplikacje, dzięki którym możemy uzyskać efekt przejrzystych i ładnych instastories. W 2018 roku rządziła aplikacja Unfold, w której można było skorzystać z różnych czcionek i minimalistycznych szablonów.

Nowa aplikacja – Storyluxe – oferuje znacznie szerszy wybór szablonów. Mamy tu do wyboru na przykład imitacje odbitek takich firm jak Kodak, Polaroid czy Fuji. Oprócz tego możemy wybrać różne rodzaje ramek, wzorów czy napisów.

Większość szablonów jest dostępna w darmowej wersji appki. W przypadku wykupienia subskrypcji (13,99zł/miesiąc) otrzymujemy dostęp do wszystkich jej funkcji. Opłaca się to głównie tym, którzy Instagramem zajmują się bardziej profesjonalnie.

Niestety, na chwilę obecną Storyluxe jest dostępny jedynie w App Store. 

 

Źródło: https://www.spidersweb.pl/2019/04/storyluxe-relacje-instagram.html/amp

W ubiegłym roku w tworzeniu estetycznych instastories pomagała aplikacja Unfold. Teraz pojawiło się Storyluxe i oferuje dużo więcej opcji. W relacjach na Instagramie zazwyczaj dzielimy się treściami mniej wartościowymi od tych, które wrzucamy na profil. Nie oznacza to jednak, że nie mogą być one estetyczne i dopracowane. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →