Youtube

Nowy teledysk FKA Twigs do piosenki „Measure of a Man”


30 listopada 2021

Podziel się newsem:

Brytyjska artystka FKA Twigs opublikowała klip do jej ostatniego singla, Measure of a Man. W numerze udzielił się gościnnie raper Central Cee. Sprawdź szczegóły.

Singiel FKA Twigs z Central Cee na feacie

Wydany w tym miesiącu singiel Measure of a Man doczekał się teledysku, który zawiera ekskluzywny materiał z nadchodzącego filmu, The King’s Man. W wyreżyserowanym przez Dianę Kunst klipie, FKA Twigs włada mieczem w walce z demoniczną postacią, podczas gdy Central Cee rapuje na czerwonym tle.

FKA twigs – Measure of a Man ft. Central Cee (Official Music Video)

Track, który jest utrzymany w teatralnym tonie, stanowił wyzwanie dla Twigs.

Ta piosenka ma inny wydźwięk, który był wyzwaniem. Musiałam ją naprawdę uosobić. Zwłaszcza z moim wokalem, musiałam wyeksponować zupełnie inną stronę mojego artyzmu.

– oświadczyła

Przeczytaj także: Charli XCX ujawnia datę premiery „Crash”, swojego nowego albumu

To, czego słucham, gdy przychodzi mi szukać bitów jest czymś teatralnym. To musi brzmieć jak film. I dokładnie to dzieje się w tej piosence, brzmi jakby była bezwzględnie stworzona do filmu.

– dodał Central Cee

Ostatnie ruchy Twigs

Pod koniec września piosenkarka połączyła siły z inicjatywą Join The Chorus, globalną kampanią która ma na celu zapobieganie domowej i seksualnej przemocy. Wzięła ona udział w krótkim filmie animowanym, którego zamierzeniem było podniesienie społecznej świadomości co do potrzeby „zatrzymania wspólnymi siłami przemocy, której w ciągu swojego życia doświadcza jedna na trzy kobiety”.

Wcześniej tego samego miesiąca, Twigs podzieliła się szczegółami dotyczącymi jej nadchodzącego mixtape’u. Wiemy już, że będzie on „głęboki, emocjonalny i szczery” i będzie follow-upem to jej ostatniego wydawnictwa, Magdalene. Nie znamy jeszcze daty wydania, ale są przypuszczenia, że ukaże się on pod koniec bieżącego roku lub na początku przyszłego.

Przeczytaj także: Nowa, hyperpopowa odsłona Lady Gagi

Brytyjska artystka FKA Twigs opublikowała klip do jej ostatniego singla, Measure of a Man. W numerze udzielił się gościnnie raper Central Cee. Sprawdź szczegóły. Singiel FKA Twigs z Central Cee na feacie Wydany w tym miesiącu singiel Measure of a Man doczekał się teledysku, który zawiera ekskluzywny materiał z nadchodzącego filmu, The King’s Man. W […]

Kup bilety na festiwal Tauron Nowa Muzyka Katowice 2022

Biletomat.pl
299 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →