fot. Aidan Zamiri

FKA twigs wypuściła bardzo intymny klip do numeru “Killer”


21 lipca 2022

Podziel się newsem:

FKA twigs odsłania się światu w bardzo intymnym teledysku do piosenki Killer. Tak blisko swoich fanów wokalistka jeszcze nigdy nie była.

Teledysk pełen intymności

FKA twigs podzieliła się ze swoimi fanami teledyskiem do nowego singla Killer. Wokalistka po raz pierwszy zaprezentowała się w tak intymny sposób.

Przeczytaj także: FKA twigs zagrała nowy kawałek podczas Tiny Desk (Home) Concert

fka twigs
Kadr z „FKA twigs: Tiny Desk (Home) Concert”

Nowy teledysk, wyreżyserowany przez Yoanna Lemoine’a i z choreografią Juliano Nuñesa, został nakręcony na plaży Praia de Almagreira w Portugalii. Razem z wokalistką na planie wystąpił także znany aktor Arón Piper.

Twigs podeszła do mnie z pięknym zamysłem stworzenia teledysku, który stworzyła na podstawie swojej osobistej historii. To było jednocześnie wzmacniające i wrażliwe. Powiedziałem tak od razu, kiedy poprosiła mnie o wyreżyserowanie go. Była to idealna okazja, aby sportretować ją w sposób, którego nie widzieliśmy wcześniej, surowy i intymny. Film opowiada o truciźnie i paliwie, jakim jest osobista trauma w sztuce. Jak nasze doświadczenie zmusza nas do tworzenia i jak czasami jest to tylko zahamowanie i przemoc

– wyjaśnia Lemoine.

FKA twigs – killer, posłuchaj!

Bycie zakochaną kobietą jest niebezpieczne. Kiedy w najgorszym momencie skutki złamanego serca mogą określić trajektorię o wiele bardziej niż piękno samej miłości, w mojej piosence Killer zgłębiam tę koncepcję od samego początku. Nawigacja między uczuciami, polowaniem i zabijaniem. Śmierć obietnic, marzeń i przyszłości, która kiedyś była nam obiecana. Cały czas wydaje mi się, że jestem piękniejsza, delikatnie zwiędła jak róża, w cieniu, z wymuszoną pociechą, pociemniała na brzegach i boleśnie spragniona, by znów ją pielęgnować

– mówi o nowym utworze wokalistka.

FKA twigs odsłania się światu w bardzo intymnym teledysku do piosenki Killer. Tak blisko swoich fanów wokalistka jeszcze nigdy nie była. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Teledysk pełen intymności FKA twigs podzieliła […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →