Nowy singiel Jamala. Premiera nowego albumu już wkrótce

Obserwuj nas na instagramie:

Jamal zaprezentował drugi singiel zatytułowany Król życia. Utwór pochodzi z nadchodzącego albumu Czarny Motyl, którego premiera odbędzie się już 31 maja, nakładem Wydawnictwa Agora.

Fani Jamala kojarzą artystę z takimi gatunkami jak dancehall, hip-hop czy R&B i wygląda na to, że nadchodzący album będzie dla wszystkim sporym zaskoczeniem.

Jamal zaprosił do współpracy Macieja Wasio, czyli szarą eminencję wielu wybitnych utworów oraz albumów. Współpracując z największymi artystami, został nominowany do nagrody Fryderyka. Artyści wspólnie odkryli chęć do nagrania albumu w klimacie bardziej rockowym, z wpływami Jamala z dawnych lat.

Wasio czuwa nad projektem producencko – a do nagrań warstwy muzycznej zaprosił najlepszych muzyków w tym kraju – m.in. Radosława Owczarza, Piotra „Rubensa” Rubika, Tomasza „Kasiuka” Kasiukiewicza czy Bartosza Wojciechowskiego. Za teksty, jak zawsze w stu procentach odpowiada Tomasz Mioduszewski.

Czarny Motyl będzie opowieścią składającą się z siedemnastu historii… Pierwszą z nich jest Deszcz, który ukazał się kilka dni temu. Teraz czas na utwór Król Życia.

„Król życia” i w ogóle „Czarny motyl” to zupełnie nowy rozdział w moim życiu. Nie skończyłam z dawnym ja, ale chciałem zaprezentować co mi teraz w duszy gra. Jest bardziej rockowo? Raczej tak.

Jamal zaprezentował drugi singiel zatytułowany Król życia. Utwór pochodzi z nadchodzącego albumu Czarny Motyl, którego premiera odbędzie się już 31 maja, nakładem Wydawnictwa Agora. Fani Jamala kojarzą artystę z takimi gatunkami jak dancehall, hip-hop czy R&B i wygląda na to, że nadchodzący album będzie dla wszystkim sporym zaskoczeniem. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →