Jamal prezentuje nową płytę. Jak brzmi “Czarny Motyl”?


04 czerwca 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Właśnie ukazała się najnowsza płyta od JamalaCzarny Motyl może być zaskoczeniem dla niejednego fana formacji. Koniecznie posłuchajcie!

Znany z legendarnego hitu Policeman czy Defto Jamal już od kilku lat poszukuje swojego brzmienia w zupełnie innych nurtach. Nową sławę Miodu i jego zespół zyskali po wydanym w 2013 roku albumie Miłość, na którym znalazły się głównie gitarowe kompozycje, wśród m.in. nich popularny Peron.

Po sześciu latach Jamal powraca z płytą Czarny Motyl, którą promują single Deszcz, Król Życia i Origami.

Na Czarnym Motylu ponownie jest bardzo gitarowo, melancholijnie, słychać nawet inspiracje brzmieniem country. Nic dziwnego, gdyż zespół zaprosił do współpracy przy albumie takich muzyków jak Radosław Owczarz, Piotr „Rubens” Rubik, Tomasz „Kasiuk” Kasiukiewicz oraz Bartosz Wojciechowski, a nad całością brzmienia czuwał Maciej Wasio.

Miodu, lider grupy,  jeszcze przed premierą mówił o płycie:

Ten album będzie zdecydowanie bardziej poważny i refleksyjny.

I dokładnie tak jest. Na Czarnym Motylu znalazło się aż 17 utworów.

Właśnie ukazała się najnowsza płyta od Jamala. Czarny Motyl może być zaskoczeniem dla niejednego fana formacji. Koniecznie posłuchajcie! Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Znany z legendarnego hitu Policeman czy Defto Jamal […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →