Nowy singiel Editors zapowiadający płytę i koncerty w Polsce


08 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Zespół Editors wyda album Best Of, z którym przyjedzie na dwa koncerty do Polski. Posłuchajcie nowego singla zwiastującego wydawnictwo Black Gold!

Nowy album Editors

Po siedemnastu latach działalności i sześciu wydanych płytach zespół Editors zdecydował się wydać album Best Of. Wydawnictwo zatytułowane Black Gold będzie miało swoją premierę 25 października i zostanie wydane w kilku wyjątkowych wersjach.

Podstawowy album będzie zawierał 13 utworów z poprzednich płyt zespołu i 3 zupełnie nowe piosenki – wydany jakiś czas temu Frankenstein, zupełnie premierowy Upside Down oraz najnowszy, tytułowy singiel Black Gold, posłuchajcie!

Editors – Black Gold

Do każdego preorderu zostanie dołączona dodatkowa, ekskluzywna płyta The Snowfield Demo. Będzie zawierała 8 utworów, które zespół nagrał w pierwszych latach swojej działalności, jeszcze przed podpisaniem kontraktu z wytwórnią.

Oprócz tradycyjnych płyt CD i winyli w oficjalnym sklepie internetowym Editors znajdziecie również kolekcjonerskie wydanie, zawierające box z ośmioma winylami, na których osobno zostały nagrane utwory z Black Gold.

Editors – Black Gold, tracklista

 1. Frankenstein
 2. Papillon
 3. Munich
 4. Sugar
 5. Hallelujah (So Low)
 6. An End Has A Start
 7. Upside Down
 8. Bullets
 9. Ocean Of Night
 10. No Harm
 11. Smokers Outside The Hospital Doors
 12. A Ton Of Love
 13. Magazine
 14. The Racing Rats
 15. Black Gold
 16. No Sound But The Wind
 17. Violence
 18. Walk The Fleet Road
 19. Blood
 20. Let Your Good Heart Lead You Home
 21. Smokers Outside The Hospital Door
 22. Fall
 23. Two Hearted Spider
 24. Distance
editors black gold

Editors – koncerty w Polsce

To nie koniec! Editors, wraz z zapowiedzią albumu Black Gold ogłosili również ogromną trasę koncertową, na której nie zabrakło Polski. Zespół przyjedzie do nas w przyszłym roku na aż dwa występy! 4 lutego zagra w Krakowie, w Klubie Studio, a dzień później, 5 lutego, pojawi się na warszawskim Torwarze. Nie może Was tam zabraknąć!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także