kadr z wideo

Nowy „Bajer z Bel-Air” coraz bliżej. W sieci opublikowano drugi zwiastun


27 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Popularny sitcom Bajer z Bel-Air z Willem Smithem w roli głównej doczekał się remake’u. Seria zmieniła jednak stylistykę, co producenci podkreślili w drugim zwiastunie.

Will wraca do Bel-Air

Pierwsza oficjalna informacja o remake’u popularnej niegdyś serii pojawiła się w listopadzie 2021 roku. Wówczas przedstawiciele platformy Peacock udostępnili pierwszą zapowiedź nadchodzącej produkcji. Już wtedy było wiadomo, że serial będzie składać się z co najmniej dwóch sezonów. Potwierdzono również, że w główną rolę wcieli się Jabari Banks. Na ekranie zobaczymy także m.in. Adriana Holmesa oraz Cassandrę Freeman.

Wczoraj platforma Peacock udostępniła drugi zwiastun Bel-Air. Producenci podali również oficjalną datę premiery serii. Bel-Air zadebiutuje na Peacock już 13 lutego. W odróżnieniu od pierwowzoru historia Willa z lat dwudziestych XXI wieku nie będzie sitcomem, a dramatem.

Kiedy kilku chłopaków (którzy nie planowali nic dobrego) zaczęło sprawiać kłopoty w jego okolicy, Will zostaje wysłany do ciotki Viv oraz wujka Phila w Bel-Air, by zacząć od nowa, gdzie wszystko ma się zmienić dla chłopaka z zachodniej Filadelfii.

– opisują serial producenci.

Bel-Air – oficjalny zwiastun

Powrót po ponad dwudziestu latach

Nadchodząca produkcja od Peacock stanowi remake sitcomu The Fresh Prince of Bel-Air znanego w Polsce jako Bajer z Bel-Air. W roli głównej wystąpił Will Smith, wówczas jeszcze raper działający pod pseudonimem The Fresh Prince.

Zobacz: Will Smith zapowiada wydanie swojej autobiografii. Książka jest już gotowa

Serial zadebiutował w 1990 roku dzięki NBC Productions oraz wkładzie Quincy’ego Jonesa – legendarnego producenta muzycznego współpracującego m.in. z Frankiem Sinatrą. Bajer z Bel-Air zakończył się w 1996 roku po sześciu sezonach. W 1991 Will Smith otrzymał nagrodę w kategorii Ulubiony aktor telewizyjny w ramach gali Kids Choice. Wówczas wyróżnienia otrzymały także m.in. Simpsonowie oraz Kevin sam w domu.

The Fresh Prince of Bel-Air – pełna czołówka serialu

Popularny sitcom Bajer z Bel-Air z Willem Smithem w roli głównej doczekał się remake’u. Seria zmieniła jednak stylistykę, co producenci podkreślili w drugim zwiastunie. Will wraca do Bel-Air Pierwsza oficjalna informacja o remake’u popularnej niegdyś serii pojawiła się w listopadzie 2021 roku. Wówczas przedstawiciele platformy Peacock udostępnili pierwszą zapowiedź nadchodzącej produkcji. Już wtedy było wiadomo, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →