Powstaje reboot serialu „Jak poznałem waszą matkę”. W roli głównej Hilary Duff


23 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

7 lat po zakończeniu emisji serialu Jak poznałem waszą matkę, platforma Hulu zapowiedziała reboot kultowej serii – Jak poznałam waszego ojca. W roli głównej wystąpi Hilary Duff.

Serial Jak poznałem waszą matkę zadebiutował w 2005 roku. Opowiadał on o grupie przyjaciół z Nowego Jorku, skupiając się głównie na postaci Teda, który opowiada opowiada swoim dzieciom, jak poznał ich matkę. Sitcom doczekał się 9 sezonów, a ostatni odcinek ukazał się 31 marca 2014 roku.

Jak poznałem waszą matkę
Jak poznałem waszą matkę

Powstaje reboot serialu Jak poznałem waszą matkę

Po 7 latach od zakończenia serii, platforma Hulu zapowiedziała stworzenie rebootu. Tym razem główną bohaterką będzie Sophie, która w niedalekiej przyszłości opowiada swojemu synowi historię o tym, jak poznała jego ojca. Fabuła osadzona będzie w 2021 roku. Sophie i jej bliska grupa przyjaciół, wchodzący w dorosłość będą starać się rozgryźć kim są, czego chcą od życia i jak się zakochać w epoce aplikacji randkowych i nieograniczonych możliwości.

Jak poznałem waszą matkę to klejnot w koronie. Fani domagali się wznowienia produkcji. Scenarzyści Isaac i Elizabeth stworzyli spektakularne nowe spojrzenie na serię, które honoruje oryginał i jednocześnie jest całkowicie autorskie. Nie mogłabym być bardziej podekscytowana. Niech już zaczną się spekulacje na temat tego, kim jest ojciec!

Karey Burke, prezes 20th Television

Pierwszy sezon Jak poznałam waszego ojca składać się będzie z 10 odcinków. W roli Sophie wystąpi Hilary Duff. Póki co nie wiadomo, kto jeszcze pojawi się w obsadzie. Za scenariusz odpowiadają Isaac Aptaker i Elizabeth Berger (Twój Simon, Tacy jesteśmy). Twórcy oryginału, Craig Thomas i Carter Bays, będą producentami wykonawczymi.

Hilary Duff w reboocie serialu jak poznałem waszą matkę

7 lat po zakończeniu emisji serialu Jak poznałem waszą matkę, platforma Hulu zapowiedziała reboot kultowej serii – Jak poznałam waszego ojca. W roli głównej wystąpi Hilary Duff. Serial Jak poznałem waszą matkę zadebiutował w 2005 roku. Opowiadał on o grupie przyjaciół z Nowego Jorku, skupiając się głównie na postaci Teda, który opowiada opowiada swoim dzieciom, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: