Twórca „Jak poznałem waszą matkę” zdradza, co by zmienił w serialu

Podziel się newsem:

Carter Bays, jeden z twórców Jak poznałem waszą matkę i współproducent spin-offu przyznał, że po latach nie wszystkie wątki w serialu mu się podobają. O które chodzi?

W kwietniu platforma Hulu zapowiedziała reboot kultowego serialu Jak poznałem waszą matkę. W Jak poznałam waszego ojca w głównej roli zobaczymy Hilary Duff. 10-odcinkowa seria skupi się na kobiecie o imieniu Sophie, która opowiada swojemu synowi historię poznała jego ojca.

Tymczasem Carter Bays, jeden z twórców oryginału i współproducent spin-offu, ponownie ogląda serial, relacjonując swoje wrażenia na Twitterze. Po zakończeniu 3 sezonu napisał:

Nie będę wchodził szczegóły, ale tylko powiem, że chciałbym wrócić do montażowni, zabawić się w George’a Lucasa i usunąć pewne rzeczy, których naprawdę chciałbym, żeby tam nie było i za którymi założę się, że nikt by nie tęsknił

napisał Carter Bays na Twitterze

Bays nie zdradził o co dokładnie chodzi, można jednak przypuszczać, że chodzi o 18. odcinek 3. sezonu, w którym Barney Stinson (Neil Patrick Harris) pomaga Randy’emu w podrywaniu kobiet. Barney zmusza również Robin Scherbatsky (Cobie Smulders) do pomocy, grożąc ujawnieniem ich sekstaśmy, jeśli odmówi.

Jednocześnie showrunner i producent przyznał, że postać Randy’ego bawi go do dziś i chętnie zrobiłby o nim spin-off.

Carter Bays, jeden z twórców Jak poznałem waszą matkę i współproducent spin-offu przyznał, że po latach nie wszystkie wątki w serialu mu się podobają. O które chodzi? W kwietniu platforma Hulu zapowiedziała reboot kultowego serialu Jak poznałem waszą matkę. W Jak poznałam waszego ojca w głównej roli zobaczymy Hilary Duff. 10-odcinkowa seria skupi się na […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.